Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Ktoś zniszczył dopiero co zamontowany nowy domofon

12.08.2020 12:39 | 9 komentarzy | juk

Najpierw zamontowali nowy domofon, a kilka dni później ktoś go zniszczył. Zarządca kamienicy pyta: Czy nie może być ładnie? Czy nie może być czysto?

Ktoś zniszczył dopiero co zamontowany nowy domofon
Kilka dni po zamontowaniu nowego domofonu, ktoś postanowił go zniszczyć. Został wyrwany elektrozaczep z wkładką i zamkiem. (fot. spółka Domaro)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kilka dni temu spółka Domaro w mediach społecznościowych informowała o zakończeniu montażu nowych domofonów w kamienicach przy wodzisławskim rynku. Okazuje się, że jeden z nich nie posłużył mieszkańcom za długo. Jak wczoraj (11.08) również za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali pracownicy spółki, został on zdewastowany. Ktoś wyrwał elektrozaczep z wkładką i zamkiem.

"Trudno nam uwierzyć, aby nikt nie słyszał i nie widział osoby, która z impetem i siłą postanowiła zniszczyć to, co zostało niedawno zrobione" - czytamy w opublikowanym wpisie. "Czy nie może być ładnie? Czy nie może być czysto? Czy montowane urządzenia nie mogą długo służyć mieszkańcom? Zapewne jak tylko nastaną zimne dni, ta sama osoba, która wyłamała zamek, zadzwoni z pretensjami, że drzwi nie są zamknięte, że na klatce śpi nieproszony gość, że inni mają" - brzmi dalsza część komentarza.

Pracownicy Domaro podkreślają, że często otrzymują od mieszkańców zgłoszenia dotyczące uszkodzonych drzwi. Towarzyszą temu pretensje, problemy i często niecenzuralne słów. - Tylko drzwi same się nie psują - zauważają. - Dziękujemy tym mieszkańcom, którzy w porę reagują na takie zdarzenia. Jeśli wszyscy będą pilnowali porządku i dbałości o nasze wspólne mienie nie będzie tyle zgłoszeń awarii - dodają pracownicy Domaro.