Sobota, 19 września 2020

imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

RSS

Psiaki do adopcji z Jastrzębia-Zdroju

12.08.2020 11:24 | 0 komentarzy | kama

Psiaki w jastrzebskim schronisku czekają na nowe, kochające domy.

Psiaki do adopcji z Jastrzębia-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nr ewidencyjny 257/2019 - Lady

Lady spotkała tragedia. Umarł jej Pan. Sunia nie jest najmłodsza, ma około 10 lat, jest bardzo zestresowana schroniskiem. Lady jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana. Gotowa do adopcji.

Nr ewidencyjny 22/2020 - Balbinka

Suczka z ul. Malchera. Właściciel się nie zgłosil. Suczka bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi oraz innych psów. Po okresie kwarantanny zostala zaszczepiona, zaczipowana oraz wysterylizowana. Aktualnie mieszka ze Śniezkiem i Ludwiczkiem.

Nr ewidencyjny 50/2020 Tościk

Samiec przywieziony z Suszca. Jest już zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Gotowy do adopcji. Bardzo uwielbia człowieka. Do psów różnie, wybiera sobie którego lubi a którego nie.

Nr ewidencyjny 102/2020 - Malwinka

Niewielka, 6 letnia suczka. Bardzo kontaktowa i żywiołowa. Jest nieco hałaśliwa i wszędzie jej pełno. Malwinka raczej powinna być jedynym zwierzęciem w domu. Zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana. Do domu bez małych dzieci, niezbyt lubi przytulanie, branie na ręce i uściski.

Nr ewidencyjny 94/2020 - Burek

Około 10 letni pies, przywieziony do nas z Pawłowic. Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Raczej nie dogaduje się z innymi psami.

Nr ewidencyjny 264/2019 - Boluś

Boluś zwany też Małym ma 10 lat. Jego Pani zmarła, psem nie miał się kto zająć, więc trafił do schroniska. To pies domowy, ale nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Bolek jest zaszczepiony i wykastrowany.

Nr ewidencyjny 294/2019 - Tofik

Jeden z trzech psów, które w ostatnim czasie jakimś cudem znalazły się pod bramą schroniska. Przypuszczamy że ktoś je wyrzucił w pobliżu. Tofik bardzo intensywnie próbował dostać się na teren schroniska, więc przygarnęliśmy biedaka. Psiak jest w średnim wieku, niesamowicie przyjazny i kontaktowy. Został zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany.

Nr ewidencyjny 187/2019 - Czester

Młody, trzyletni samiec. Bardzo żywiołowy jednak nie ma w nim cienia agresji do człowieka. Wymaga od właściciela sporo cierpliwości i stanowczości, gdyż nikt go niczego nie nauczył. Bardzo ciagnie na smyczy i wyrywa się, więc raczej nie nadaje się dla dzieci. Jest już zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Nr ewidencyjny 317/2016 - Adus

Samiec przywieziony z ulicy Piłsudskiego. Właściciel się nie zgłosił. Piesek już po szczepieniach, po zabiegu kastracji, zaczipowany . Młody, energiczny, trochę ciągnie na smyczy. Nie każdego psiaka lubi, ale większość jest tolerowana. Mniej więcej jest do połowy łydki. Skąd nazwany został Aduś od ADHD, to wulkan energii, szalony, ale za to kocha człowieka, wręcz każdego, trochę trzeba przyznać, że boi się panów, ale jeśli widzi wolontariuszki to już wszystko mija i skacze jak mały szczeniaczek. Około 5 letni można śmiało powiedzieć ale zachowanie ma psiaka bardzo młodego i pełnego życia.

Nr ewidencyjny 306/2016 - Leoś

Niewielki, młody, około 6- letni samczyk, nieco nieufny dla obcych, jednak okazując mu troszke zainteresowania i uczucia potrafi zaufać i cieszyć sie kontaktem z człowiekiem. Jest zaszczepiony i zaczipowany, wykastrowany. Dogaduje się z innymi psami. Jeśli coś nie pasuje Leonowi to pokaże, trzeba potrafić odczytywać mowę ciała psa i wiedzieć kiedy przestać robić coś wbrew jego woli.

Schronisko w Jastrzębiu-Zdroju

ul. Norwida 50, tel: 533 321 835

Godziny otwarcia:

wtorek - niedziela: 11-14:00

poniedziałek: nieczynne

/Materiały prasowe/