środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

PZ Poznań. Kiedy zatrzaśniesz kluczyki w aucie – zamów awaryjne otwieranie samochodu

06.08.2020 12:00 | 0 komentarzy | MK

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie to nie powód do śmiechu. Ta przykra sytuacja to jeden z częstych powodów wzywania profesjonalnego ślusarza, który mógłby zająć się awaryjnym otwieraniem samochodu. Fachowcy, którzy pracują w Pogotowiu zamkowym w Poznaniu, znają wiele takich przypadków. Na szczęście doskonale radzą sobie z zablokowanymi zamkami samochodowymi. W przypadkach zatrzaśnięcia kluczy w aucie najlepiej skontaktować się z Pogotowiem ślusarskim, które działa 7 dni w tygodniu.

PZ Poznań. Kiedy zatrzaśniesz kluczyki w aucie – zamów awaryjne otwieranie samochodu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zatrzaśnięte drzwi w samochodzie – co teraz zrobić

Znalezienie rozwiązania problemu z zablokowanym zamkiem samochodowym wcale nie jest tak trudne, jak wydaje się wielu osobom. Oczywiście w momencie, kiedy pojawiają się duże nerwy, a czas nagli, podjęcie racjonalnej decyzji jest trudniejsze. Nie jest to jednak niemożliwe, a będąc zawczasu przygotowanym na taką ewentualność, można szybko sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie. Najlepszym wyjściem jest natychmiastowy kontakt ze specjalistami z zaufanego Pogotowia ślusarskiego, którzy potrafią przeprowadzić bezinwazyjne otwieranie samochodów. Ślusarze posiadający doświadczenie i nowoczesne narzędzia będą w stanie zareagować szybko oraz skutecznie. Liczba zleceń, jakie otrzymuje Pogotowie ślusarskie z Poznania, tylko to potwierdza. Pomoc fachowców okazuje się nieoceniona, bo nie tylko daje szybki efekt. To przede wszystkim także gwarancja spokoju i znacznej oszczędności czasu. W końcu podczas ewentualnych amatorskich prób awaryjnego otwierania auta (przed którymi przestrzegają specjaliści Pogotowia zamkowego!) można się sporo natrudzić, a efekty będą raczej mizerne. Jeśli nawet zablokowany zamek zechce się otworzyć, to najpewniej będą temu towarzyszyć dodatkowe szkody, takie jak rysy na karoserii, wybita szyba itd. Wyraźnie widać, że zatrudnienie dobrego ślusarza do awaryjnego otwierania samochodów jest znacznie lepszym i mniej kosztownym wyjściem.

Zablokowany zamek samochodowy i sposób jego otwarcia

Tak naprawdę przyczyn zablokowanego zamka samochodowego może być znacznie więcej. Zatrzaśnięte kluczyki w aucie to jedna z nich, ale poza tym zdarzają się przypadki zgubienia klucza czy złamania go w zamku. Innym razem może też wystąpić jakaś awaria, która zablokuje dostęp do pojazdu na dłuższy czas. Aby go skrócić do minimum, należy skorzystać z profesjonalnych usług ślusarskich – w Poznaniu świadczą je specjaliści renomowanego Pogotowia zamkowego, które w branży działa już od 25 lat. Fachowcy poradzą sobie w każdym przypadku awaryjnego otwierania auta, niezależnie od przyczyny problemu.

Materiał zewnętrzny