Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Jastrzębskie psy czekają na kochające domy

04.08.2020 12:00 | 0 komentarzy | kama

Psy ze schroniska w Jastrzębiu-Zdroju czekają na nowe, kochające domy.

Jastrzębskie psy czekają na kochające domy
Psy ze schroniska w Jastrzębiu-Zdroju czekają na nowe, kochające domy.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nr ewidencyjny 6/2020 - Misiek oraz Nr ewidencyjny 5/2020 - Morusek

Misiek to brat Moruska. Oddani przez rodzinę zmarłego właściciela za opłatą. Są to psy bardzo łagodne, młode, trochę przestraszone otoczeniem w jakim się znalazły, ale dali się głaskać, Misiek cieszył się na widok wkładanego świeżego kocyka do budy. Na pewno to psiaki, który nie miały łatwego życia... łańcuchowe, bez miłości człowieka, a jak się psiaki znudziły to wylądowały w schronisku... Zostały zaszczepione, zaczipowane oraz wykastrowane. Już dziś szukamy dla Moruska i Miśka domów, nie muszą być razem, chodzi nam jedynie o to aby były w końcu kochane i szczęśliwe.

Nr ewidencyjny 87/2017 - Ares

Pies oddany za opłatą przez właścicieli. Z początku tolerował tylko panów, kobiety nie mogły podejść nawet do kraty boksu. Teraz po czasie bardzo się zmienił, nie wiadomo czy przez codzienność schroniskową czy po prostu przekonał się, że kobieta to nie największe zło. Dogaduje się z innymi psami. Jeszcze trochę nie pewny dla kobiet jednak, panów toleruje. Potrafi chodzić na smyczy. Sięga do kolan. Zalecamy aby przed adopcja przyjeżdżać do Aresa i spędzać z nim czas w obecności kogoś kogo zna np. wolontariusz lub pracownik. Niestety parę razy miał odruchy agresji wobec obcej osoby, musi poznać osobę wtedy da sobie wszystko z sobą zrobić. Ares jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany.

Nr ewidencyjny 275/2017 Maja

Suczka przywieziona do schroniska 6 września.Właściciel się nie zgłosił. Bardzo sympatyczna i energiczna. Dogaduje się z innymi psami. Jest już po szczepieniach, zabiegu sterylizacji oraz czipowaniu. Trochę ciągnie na smyczy ale jest do opanowania. Sięga do kolan. Wielka przytulanka, uwielbia człowieka.

Nr ewidencyjny 323/2017 Kulka

Samiec z Suszca, właściciel się nie zgłosił. Po odbyciu kwarantanny został zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Na widok człowieka merda szalenie ogonem, podchodzi do człowieka się pogłaskać, na pewno będzie dobrym towarzyszem dla każdego. Trochę ma problem z zapinaniem na smycz i chodzeniem w ogóle na smyczy więc postaramy się powoli do niej przyzwyczajać. Dogaduje się z innymi psami.

Nr ewidencyjny 176/2018 Czaki

Samiec z Suszca. Właściciel się nie zgłosił. Piesek bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka, spokojnie chodzi na smyczy. Ma około 8-9 lat. Jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Fajnie dogaduje się z innymi psami.

Nr ewidencyjny 173/2017 Ludwiczek

Samiec z Suszca. Właściciel niestety się nie zgłosił. Piesek zadbany, radosny. Dogaduje się z innymi psami , bez problemu.. Po okresie kwarantanny został zaszczepiony, wykastrowany oraz zaczipowany. Potrafi chodzić na smyczy. Sięga wielkością do kolana. Określany jego wiek, wydaje się nam że ma około 6-7 lat.

Nr ewidencyjny – 153/2017 - Lejdi

Suczka przywieziona do nas przez rakarza, została po jakimś czasie adoptowana, ale niestety oddana ponieważ narobiła szkód. Suczka bardzo spokojna, dogaduje się z innymi psami. Potrafi chodzić na smyczy. Jak pokocha człowieka to chodzi za nim krok w krok. Zaszczepiona, wysterylizowana oraz zaczipowana. Adopcja na pewno do odpowiedzialnej osoby, Lejdi jest psem typowym jednego właściciela, jak już pokocha to tylko jednego pana, za nim chodzi, cieszy się na jego widok aż wszystko wokół przestaje mieć dla niej znaczenie.

Nr ewidencyjny 128/2017 - Tina

Tina to ośmioletnia suczka. Zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana, gotowa do adopcji. Łagodna i przyjacielska. Mieszkała w mieszkaniu, więc nie nadaje się na podwórko. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, poprzedni niestety się nie sprawdził mimo pomocy i wsparcia wolontariuszy i fundacji Pro Animals. Dogaduje się z innymi psami, radosna, bardzo sobie ceni kontakt z człowiekiem. Sięga mniej więcej do kolan.

Nr ewidencyjny 27/2020 - Pysio

Kundelek Pysio lat 16, demencja. Pies bez szans i przyszłości. W domu mieszkał z kolegą Lakim, niestety Laki w schronisku od nas odszedł. Pysiek nie za bardzo dogaduje się z innymi psami. Nie potrzebuje wiele, pełna miska dobrego jedzenia, krókie spacerki.

Schronisko w Jastrzębiu-Zdroju ul. Norwida 50 tel: 533 321 835

Godziny otwarcia:

wtorek, środa, sobota: 11-14:00

czwartek, piątek: 10-14:00

niedziela, poniedziałek: nieczynne

/Materiały prasowe/