Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Epidemia na Śląsku:

Julia Chluba z Samborowic nagrodzona w konkursie piękności

29.07.2020 08:45 | 0 komentarzy | mad

Z sukcesem zakończył się start 14-letniej Julii Chluby w Miss Beskidów Nastolatek. W konkursie zdobyła aż trzy tytuły. 

Julia Chluba z Samborowic nagrodzona w konkursie piękności
To był pierwszy udział Julii w tego typu konkursie, fot. GM Grzegorz Moskal
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Finał konkursu odbył się w minioną sobotę, 25 lipca, w hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej. To najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności odbywający się w tamtym regionie. Całość miała zostać zorganizowana w maju, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i odbył się z opóźnieniem przy zachowaniu reżimu sanitarnego. O tytuł najpiękniejszej rywalizowało dziesięć dziewczyn. W trakcie konkursu uczestniczki prezentowały się w różnych strojach i układach choreograficznych. Wcześniej, podczas rozmów indywidualnych jury poznało ich motywacje i talenty.

Wśród uczestniczek była 14-letnia mieszkanka Samborowic w gminie Pietrowice Wielkie. I jak się okazało, startowała z sukcesem. Zdobyła następujące tytuły: III Wicemiss Nastolatek, Miss Foto oraz Miss Multicoolty. – Jestem w szoku. Julia jest pewna siebie. Wie, czego chce. Ciągle dąży do realizacji swoich celów – komentuje z uznaniem sukces Juli jej mama, Aleksandra.

Julia Chluba ma 14 lat. Jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu. Interesuje się piłką ręczną, którą trenuje od trzeciej klasy podstawówki. Lubi pływać i w przyszłości chciałby ukończyć kurs ratownika wodnego. Jej pasją jest fotomodeling, uwielbia pozować. Kocha podróże i zwiedzanie. Z każdego wyjazdu przywozi niezapomniane wspomnienia. Wolne chwile spędza w swoim ogrodzie, bawiąc się z psem. Obecnie zastanawia się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej. Chce edukować się w ZSO nr 1 w Raciborzu albo Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu.

Wkrótce na łamach Nowin reportaż o 14-letniej Julii Chlubie.

fot. GM Grzegorz Moskal