Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Starostwo pożegnało emerytów

28.07.2020 09:26 | 0 komentarzy | juk

Czworo urzędników, którzy przez wiele lat pracowali dla powiatu wodzisławskiego i jego mieszkańców, oficjalnie odeszło na emeryturę. Z tego powodu w starostwie odbyło się ich pożegnanie.

Starostwo pożegnało emerytów
Na emeryturę odeszli: Urszula Bolek-Szczechowicz i Czesław Radecki z wydziału geodezji, Janusz Komoniewski oraz Elżbieta Rączka z wydziału komunikacji i transportu.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czworo pracowników Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. spędziło wczoraj (27.07) ostatni swój dzień w pracy. Byli to: Urszula Bolek-Szczechowicz i Czesław Radecki z wydziału geodezji, Janusz Komoniewski oraz Elżbieta Rączka z wydziału komunikacji i transportu. Dziś przeszli na zasłużoną emeryturę.

Starosta Leszek Bizoń wspólnie z wicestarostą Tadeuszem Skatułą podziękowali odchodzącym pracownikom za lata odpowiedzialnej pracy. – Jestem wdzięczny za poświęcenie i oddanie, inspirację oraz trud włożony w pracę na rzecz rozwoju naszego powiatu. Gratuluję wszystkich dotychczasowych osiągnięć i sukcesów. Na nadchodzące lata życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności, a także owocnej realizacji dalszych planów i zamierzeń – mówił starosta.

Ludzie:

Leszek Bizoń

Leszek Bizoń

Starosta Wodzisławski

Tadeusz  Skatuła

Tadeusz Skatuła

Były starosta wodzisławski