Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Zielone światło dla zatoki parkingowej na Katowickiej

27.07.2020 18:50 | 0 komentarzy | ma.w

Radna Anna Szukalska (klub Niezależnych Michała Fity) spytała prezydentów Polowego i Koniecznego o wieści na temat spodziewanego rozpoczęcia budowy zatoki parkingowej na osiedlu wieżowców przy Katowickiej w Raciborzu.

Zielone światło dla zatoki parkingowej na Katowickiej
Budowa parkingu na Katowickiej jest małym zwycięstwem radnej Szukalskiej, która starania w tej sprawie zaczęła w ubiegłej kadencji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A. Szukalska przypomniała, że na spotkaniu zorganizowanym w tej sprawie parę tygodni temu, zapadły pewne ustalenia, a od tamtej pory nic nowego się nie dzieje. Inwestycja jest zaplanowana w budżecie na ten rok i właśnie trwa sezon na takie prace. Zatoka ma powstać w trybie "projektuj i buduj". - Mieliśmy czekać na zielone światło od prezydenta miasta w tej sprawie. Dlatego pytam co dalej? - zwróciła się na lipcowym posiedzeniu komisji budżetowej do Dariusza Polowego i jego zastępcy.

Radnej odpowiedział wiceprezydent Dominik Konieczny odpowiedzialny w urzędzie m.in. za inwestycje. Podkreślił, że "jest zielone światło". - To zadanie zostało przekazane do referatu zamówień. Wkrótce odbędzie się przetarg na wykonawstwo - zapowiedział II zastępca prezydenta Raciborza.

Ludzie:

Anna Szukalska

Anna Szukalska

Radna Miasta Racibórz, Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów