środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Patrol

Epidemia na Śląsku:

Posiadał przy sobie narkotyki. Wpadł podczas rutynowej kontroli

24.07.2020 11:17 | 0 komentarzy | juk

Wizyta 24-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego w Jastrzębiu-Zdroju na długo zostanie w jego pamięci. Mężczyzna wpadł w ręce policji, mając przy sobie ponad 8 gram metamfetaminy.

Posiadał przy sobie narkotyki. Wpadł podczas rutynowej kontroli
24-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego wpadł w ręce policji podczas kontroli drogowej w Jastrzębiu-Zdroju, mając przy sobie ponad 8 gram metamfetaminy. (fot. zdjęcie ilustracyjne)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z pozoru zwykła kontrola pojazdu, którą wykonywali jastrzębscy mundurowi, zakończyła się zatrzymaniem pasażera citroena. Mężczyzna posiadał przy sobie niedozwolone środki w postaci metamfetaminy. Do zdarzenia doszło 22 lipca około godziny około godz. 18.00.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju kontrolowali osobowego citroena, który zwrócił ich uwagę. - Kierujący oraz dwóch pasażerów podczas kontroli zaczęli się nerwowo zachowywać. Zapytani, czy mają przy sobie środki, których posiadanie jest zabronione, oświadczyli, że nie mają przy sobie takich substancji - mówi Halina Semik rzecznik prasowy policji w Jastrzębiu. Policjanci nie dali się jednak zwieść tym zapewnieniom i przeszukali samochód oraz dokonali kontroli osobistej osób znajdujących się w pojeździe. Jeden z mężczyzn, 24-latek i mieszkaniec powiatu wodzisławskie został zatrzymany, posiadał przy sobie 8,09 grama metamfetaminy. Za posiadanie substancji zabronionych grozi mu 3 lata więzienia. Dalszy los mężczyzny leży w rękach sądu.