Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Kultura

Reggae Festiwal zabrzmi w sieci. Miasto prosi o pomoc przedsiębiorców

17.07.2020 12:11 | 1 komentarz | juk

Koncert online zamiast na żywo. Reggae Festiwal zabrzmi w sieci. Z tego powodu miasto zachęca lokalnych przedsiębiorców do transmitowania wydarzenia w pubach, restauracjach i kawiarniach.

Reggae Festiwal zabrzmi w sieci. Miasto prosi o pomoc przedsiębiorców
Podczas wydarzenia na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpi m.in. zespół TABU.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak już informowaliśmy, 17. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu” w Wodzisławiu Śl., z powodu epidemii koronawirusa, odbędzie się online. Wydarzenie odbędzie się 25 lipca o godz. 19.00. Na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpią: Mesajah, TABU oraz Cheeba, dr Love i Slaveah.

Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie w serwisie Facebook na profilach Wodzisławskiego Centrum Kultury i Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi oraz na kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury. Streaming prowadzony będzie bez udziału publiczności. Miasto zamierza wesprzeć tę niecodzienną formę Festiwalu, która zamiast na stadionie miejskim odbędzie się w internecie. Dlatego zachęca lokalnych przedsiębiorców do transmitowania wydarzenia w pubach, restauracjach i kawiarniach.

- Włączmy się do wspólnego celebrowania najgorętszej imprezy w mieście - zachęca Mateusz Jamioła z wodzisławskiego magistratu. - Razem możemy sprawić, że wszyscy poczujemy ten niepowtarzalny, coroczny klimat najgorętszej imprezy w mieście - dodaje. Zainteresowani przedsiębiorcy są proszeni o kontakt z magistratem po nr tel.: 32 45 90 478. - Chcemy dostarczyć zainteresowanym odpowiednie plakaty oraz rozpromować za pośrednictwem naszych social mediów informację, że to właśnie w tym lokalu będzie można zobaczyć Festiwal - wyjaśnia Mateusz Jamioła.