Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Jastrzębski Skate Park został wyróżniony

15.07.2020 13:06 | 1 komentarz | AgaKa

Młodzi ludzie z różnych miejscowości, których połączyła pasja do deskorolki, jeżdżą po Polsce i oceniają tereny przeznaczone do uprawiania sportów ekstremalnych.

Jastrzębski Skate Park został wyróżniony
Skatepark w Jastrzębiu wyróżnia się tym, że wykonała go profesjonalna firma, która nie popełniła żadnego błędu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Żeby przetestować jastrzębski skatepark, przyjechali z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. Pod nazwą SKATE STORY prowadzą kanał w serwisie YouTube, na którym opublikowali bardzo pozytywną relację na temat jastrzębskiego skateparku. Na swoim profilu dzielą się też innymi deskorolkowymi historiami. Ich dokonania oprócz YouTuba, warto śledzić również na Instagramie skatestorypl.

- Skąd pomysł na kanał o takiej tematyce? W mojej głowie urodziła się myśl o  połączeniu dwóch pasji: filmu i deskorolki. Wiedząc, że za mną i moimi przyjaciółmi stoi sporo ciekawych historii, postawiłem na nazwę kanału SKATE STORY. Chwilę później, zacząłem nagrywać siebie, znajomych oraz wspólną jazdę i triki na desce. Do tej pory powstało kilka bardzo emocjonalnych filmów, które cieszą się zainteresowaniem nie tylko osób z naszego środowiska – podkreśla Michał Krzywonos – użytkownik skateparku.

- W Polsce powstaje sporo ciekawych skateparków, ale niestety nie brakuje też nieprzemyślanych, które miasta robią po to, żeby zrobić cokolwiek dla młodych mieszkańców. Skatepark w Jastrzębiu wyróżnia się tym, że wykonała go profesjonalna firma, która nie popełniła żadnego błędu. Podjazdy wykonano w odpowiednich kątach, wysokości są idealnie dobrane, a wykończenia wpasowują się w przeszkody. Zarówno ja, jak i moi koledzy byliśmy bardzo zadowoleni z jazdy. Rozmiar przeszkód jest idealny, pozwala na to, żeby rozwijać się i próbować nowych trików. Z całego serca mogę polecić miejsce wszystkim miłośnikom deskorolek. Ja i mój zespół chętnie będziemy wracać do Jastrzębia – konkluduje założyciel kanału SKATE STORY.