Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Remontują salę gimnastyczną w „Tischnerze”

09.07.2020 14:21 | 0 komentarzy | AgaKa

Czas wakacji to okres remontów i inwestycji w wielu placówkach edukacyjnych. Nie inaczej jest w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śl., w skład którego wchodzi II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. J. Tischnera oraz Liceum Sztuk Plastycznych. W szkole trwa właśnie modernizacja sali gimnastycznej.

Remontują salę gimnastyczną w „Tischnerze”
Zgodnie z planami inwestycja ma się zakończyć we wrześniu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wykonawcą jest wyłonione w przetargu konsorcjum firm Zakład Stolarski i Remontowo Budowlany „TOMAN” oraz DGW Sp. z o.o. z Turzy Śląskiej, które za realizację inwestycji otrzyma niespełna 320 tys. zł.

Zakres obejmuje m.in. kompleksową naprawę parkietu, montaż paneli akustycznych, montaż luster do gimnastyki korekcyjnej i zajęć fitness, wymianę stolarki drzwiowej, wymianę siatki ochronnej okien, modernizację drabinek oraz wymianę koszy do gry w koszykówkę, wykonanie nowego systemu otwierania okien, izolację fundamentów, a także wykonanie drenażu wokół części budynku, wymianę instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania oraz oświetlenia sali. Zgodnie z planami inwestycja ma się zakończyć we wrześniu.