Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Akcja #OsiedleDobrychLudzi w dzielnicy Boguszowice Osiedle wystartowała

08.07.2020 19:39 | 0 komentarzy | kama

W dzielnicy Boguszowice Osiedle wystartowała akcja #OsiedleDobrychLudzi, która jako jeden z celów stawia sobie nagłaśnianie pozytywnych inicjatyw realizowanych przez mieszkańców dzielnicy Boguszowice Osiedle. Akcja ukierunkowana jest na ukazanie pozytywnych stron dzielnicy i swoiste odczarowanie jej wizerunku. 

Akcja #OsiedleDobrychLudzi w dzielnicy Boguszowice Osiedle wystartowała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Organizatorzy za jej pomocą chcą, pokazać jak wiele wspaniałych inicjatyw podejmują mieszkańcy na rzecz własnej społeczności lokalnej.

"To coś, co nas - mieszkańców dzielnicy Boguszowice Osiedle - wyróżnia i o czym należy głośno mówić. Zapraszam do nas, w najbliższym czasie wiele będzie się działo. Już jutro zaplanowana jest kolejna akcja #BoguszowickieObiadyCzwartkowe, planujemy w każdy czwartek do końca wakacji docierać z wolontariuszami i ciepłym posiłkiem do osób potrzebujących. W najbliższym czasie planujemy akcję sprzątania naszego osiedlowego parku! Sprzątać będą dorośli, dzieci i seniorzy - słowem wszyscy! W planach na lipiec jest też otwarcie "Klubu dla mam", który powstał z inicjatywy mieszkanek naszego osiedla i został sfinansowany dzięki inicjatywom obywatelskim w ramach projektu "reWITA", planujemy też zasianie kolejnych łąk kwietnych" - informją organizatorzy.

/Materiały prasowe/