Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

W niedzielę w Rydułtowach impreza rodzinna. Będzie możliwość konsultacji nt. Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego

08.07.2020 15:42 | 0 komentarzy | AgaKa

Strefa zabaw dla dzieci, pokaz strażacki, pokaz motocykli, te i inne atrakcje czekają na uczestników przybyłych w niedzielę, 26 lipca na rydułtowski Rynek. Rydułtowianie zyskają też możliwość konsultacji na temat Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do godz. 15.00.

W niedzielę w Rydułtowach impreza rodzinna. Będzie możliwość konsultacji nt. Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego
Rydułtowianie zyskają możliwość konsultacji na temat Rydułtowskiego Budżetu Obywatelskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na Rynku zostanie zorganizowane stoisko, gdzie mieszkańcy będą mogli otrzymać pomoc i odpowiedzi na nurtujące pytania pojawiające się przy tworzeniu projektów oraz rozwikłać wszelkie wątpliwości.

Na mieszkańców będą czekały liczne atrakcje – miejsce gdzie, zorganizowane zostaną mini zawody strażackie i parada motocykli. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną też: strefa zabaw, bańki mydlane i malowanie kredą.

– Zapraszam mieszkańców Rydułtów. Spotkajmy się w niedzielę, 26 lipca na Rynku, nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin – mówi zastępca Burmistrza, Mariola Bolisęga – W trakcie imprezy odbędą się także działania promocyjne związane z Budżetem Obywatelskim 2021. Będzie to dobra okazja do poznania tegorocznych zasad i skonsultowania projektów.

Organizator przedsięwziął wszelkie niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników spotkania w związku ze stanem pandemii. Apelujemy do uczestników o przestrzeganie zaleceń dotyczących zachowania wymaganej odległości, zasłaniania ust i nosa, korzystania z udostępnionych środków dezynfekujących.