środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Tragiczny finał poszukiwań Doroty Janiczek. Znaleziono zwłoki kobiety

08.07.2020 13:28 | 1 komentarz | juk

Policja odwołała poszukiwania pochodzącej z Radlina Doroty Janiczek. W lesie w Ornontowicach natrafiono na zwłoki kobiety.

Tragiczny finał poszukiwań Doroty Janiczek. Znaleziono zwłoki kobiety
Ciało kobiety znaleziono w lasku na terenie Ornontowic kilkanaście metrów od domu, w którym mieszkała. (fot. zdjęcie ilustracyjne)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie odwołuje poszukiwania za zaginioną Dorotą Janiczek. - 6 lipca na terenie Ornontowic ujawniliśmy zwłoki kobiety. Zachodzi daleko idące prawdopodobieństwo, że to poszukiwana od kilku dni 38-latka - mówią tamtejsi policjanci.

Przypomnijmy, że Dorota Janiczek, która jeszcze do niedawna była mieszkanką Radlina, 2 lipca około godz. 17.00 wyszła z domu w Ornontowicach przy ul. Grabowej. Planowała zrobić zakupy prawdopodobnie w Orzeszu lub Rudzie Śl., lecz nie wiadomo czy tam dotarła. Od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną, zaginęła. Policja znalazła ciało kobiety w lasku na terenie Ornontowic kilkanaście metrów od domu, w którym mieszkała. Niestety potwierdziły się pierwsze doniesienia, że ciało należy do zaginionej Doroty Janiczek. Rodzina już zidentyfikowała ciało.