Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

4 lipca – amerykański Dzień Niepodległości z Twinpigs

01.07.2020 08:16 | 0 komentarzy | EK

Koncert country, orkiestra i fire show - to tylko kilka niespodzianek, które będą czekać na gości Twinpigs. 4 lipca park rozrywki hucznie obchodzić będzie amerykański Dzień Niepodległości. - Naszych gości zapraszamy na dzień pełen zabawy na ponad 50 atrakcjach, m.in. Wahadle Montezumy, w mini zoo, Tajemniczym Podziemiu i na parkach linowych. Po godzinie 17:00 rozpoczną się koncerty, a świętowanie zakończy pokaz ognia - wymienia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto zarządzającej Twinpigs.

4 lipca – amerykański Dzień Niepodległości z Twinpigs
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Muzyczna scena stanie w strefie Dzikiego Zachodu, przy Saloonie. Wśród westernowych budynków zagra Żeńska Orkiestra Salonowa PGG oraz gwiazda wieczoru: Whiskey River. To jeden z najpopularniejszych i najdłużej działających w Polsce zespołów grających muzykę inspirowaną country.

Dla gości przygotowano także kowbojskie pokazy, konkursy z nagrodami i wystawę fotografii Grzegorza Kulczyńskiego. Obchody Dnia Niepodległości USA zakończy widowiskowy Fire Show. - Independence Day na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Twinpigs. Huczne świętowanie to okazja do rodzinnej zabawy, ale także do lepszego poznania historii Stanów Zjednoczonych - wyjaśnia prezes Arkadiusz Tomaszewski. Dzień Niepodległości obchodzony jest w USA w rocznicę podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych.

Organizatorami wydarzenia są: Amerykański Park Rozrywki Twinpigs, miasto Żory, miasto Katowice, KNST Marchołt, Polsko - Amerykańska Rada Współpracy USPTC.

Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach przy ul. Katowickiej 24. Park czynny jest codziennie od godziny 10:00. Więcej szczegółów na stronie www.twinpigs.zory.pl 

Tekst sponsorowany