Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Nie wszystkie place zabaw zostały otwarte [ZDJĘCIA]

29.06.2020 10:01 | 0 komentarzy | AgaKa

Dzieci znów mogą bawić się na placach zabaw. W Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza przy furtkach wejściowych zamontowano pojemniki z płynami do dezynfekcji, rozwieszono też informacje przypominające o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Niestety, nie wszędzie dzieci mogą się już bawić. Osiedlowe małe place zabaw w niektórych miejscach są jeszcze zamknięte na klucz lub kłódkę.

Nie wszystkie place zabaw zostały otwarte [ZDJĘCIA]
Plac zabaw na ul. Przemysława został otwarty jedynie w dniu, kiedy służby przyjechały tam kosić trawę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tak jest między innymi na osiedlu Piastów. Co najmniej dwa place zabaw nadal są niedostępne dla dzieci. Zapytaliśmy w spółdzielni ROW o to, kiedy planowane jest ich otwarcie.

- Place są przygotowywane do otwarcia stosownie do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Dla każdego placu należy przygotować wytyczne postępowania dla opiekunów dzieci, które zostaną umieszczone przy regulaminach placów zabaw. Większa część placów wymaga wykoszenia trawników i uzupełnienia części ruchomych urządzeń zabawowych. Place będą uruchamiane sukcesywnie począwszy od jutrzejszego dnia (tj.wtorek, 30 czerwca) i planujemy je zakończyć w bieżącym tygodniu - informuje Władysław Maryjka, zastępca prezesa Zarządu ds. Technicznych Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW”.