Sobota, 11 lipca 2020

imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

RSS

26.06.2020 10:45 | 0 komentarzy | EK

O tym, że studia mogą być naukową przygodą przekonuje Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Wydział Nauk Przyrodniczych tworzą trzy instytuty – Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Jagiellońska 28), Instytut Nauk o Ziemi oraz Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej (Sosnowiec, ul. Będzińska 60).

Studia to naukowa przygoda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ofercie Wydziału znajduje się szereg interesujących kierunków studiów, z których każdy znajdzie coś  dla siebie. Kandydaci na studia pierwszego stopnia mogą wybierać spośród następujących kierunków: Biologia, Biotechnologia, Geografia, Geologia, Geologia stosowana, Inżynieria zagrożeń środowiskowych, Ochrona środowiska. Oferta studiów drugiego stopnia wzbogacona jest o studia w języku angielskim Biotechnology, Turystykę oraz nowość - Aquamatykę - interdyscyplinarne gospodarowanie  środowiskami wodnymi, studia II stopnia inżynierskie. W ramach wszystkich kierunków studenci mają szansę odkryć praktyczny aspekt nauk przyrodniczych, poznać aspekty pracy w laboratorium, uczestniczyć w projektach naukowych rozwiązując problemy badawcze, ale również wziąć udział w fascynujących zajęciach terenowych.

Już dziś odwiedź  naszą stronę internetową (https://us.edu.pl/wydzial/wnp) oraz fanpage na facebooku (https://www.facebook.com/WydzialNaukPrzyrodniczychUS) i dowiedz się więcej o swoim nowym miejscu studiów!

Link do wizytówki Wydziału - https://www.youtube.com/watch?v=wg7vM6izWo4&t=11s

Tekst sponsorowany