Sobota, 11 lipca 2020

imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

RSS

Katalog firm szukajwpoblizu.pl i aplikacja mobilna „Znajdź Firmę”!

25.06.2020 16:00 | 0 komentarzy | EK

Czy Katalog firm może być reklamą? Odpowiedź brzmi: TAK!

Zwykle katalog firm służy tylko do tego, aby firmę z danej branży wyszukać, a następnie nawiązać z nią kontakt za pomocą informacji, które są tam dostępne. Katalog Polskich Firm - szukajwpoblizu.pl wyróżnia się tym, że posiada nie tylko klasyczny katalog, ale także każda firma która zechce, może być reklamowana w sposób wydajny i efektywny dzięki zastosowanym metodom pozycjonowania strony danej firmy.

Katalog firm szukajwpoblizu.pl  i aplikacja mobilna „Znajdź Firmę”!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak to wygląda w praktyce? Powiedzmy, że posiadamy firmę zajmującą się sprzedażą części samochodowych i po wpisaniu frazy np.: „części japońskie Radom”, nasza strona internetowa wyskakuje na 1 pozycji od góry. Nie jest zagadką, że klienci najczęściej wybierają te najbardziej popularne usługi, które pojawiają się na samej górze. I tu z pomocą przychodzi Katalog Polskich Firm - szukajwpoblizu.pl, dzięki któremu nasza firma może osiągnąć 1 z 10 pierwszych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwarki. Dodatkowo Katalog Polskich Firm jest wspomagany przez aplikację „Znajdź Firmę”, dostępną zarówno na telefonach z systemem Android jak i iOS. Dzięki temu również użytkownicy smartfonów bez problemu mogą korzystać z usług jakie oferuje aplikacja, a liczba użytkowników mobilnych już jest większa niż tych stacjonarnych, a co ciekawe - NADAL ROŚNIE!

Aplikacja „Znajdź Firmę” jest bardzo intuicyjna i pomocna nie tylko dla przedsiębiorców, ale także użytkowników, bo to oni są grupą docelową, do której firmy chcą dotrzeć. Dlatego jeśli powiedzmy jesteśmy na wakacjach w obcym mieście i naszła nas ochota np. na pierogi, lody, to wyszukując taką frazę w aplikacji, znajdzie ona dla nas NAJBLIŻSZE restauracje, serwujące te przysmaki.

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług otrzymają Państwo reklamę w:

1.       Aplikacji mobilnej „Znajdź Firmę”,

2.       Katalogu Firm szukajwpoblizu.pl,

3.       Zabezpieczoną stronę internetową dedykowaną dla Pańskiej Firmy,

4.       Pozycjonowanie przez nieograniczoną ilość słów kluczowych w Internecie.  

Przykładowe strony:

https://eparts.szukajwpoblizu.pl/, https://aerosystem.szukajwpoblizu.pl/  

W przypadku decyzji na TAK my zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Nie pobieramy opłat z góry i po roku przedłużenie umowy będzie realizowane za Państwa zgodą i po opłaceniu kwoty na kolejny rok.

Mówią o nas - „najtańsza reklama na rynku”

Tekst sponsorowany