Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

Poprowadź zajęcia w Domu Kultury Chwałowice

22.06.2020 17:55 | 0 komentarzy | kama

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach ogłasza Konkurs ofert na prowadzenie zajęć artystycznych i edukacyjnych w sezonie 2020/2021.

Poprowadź zajęcia w Domu Kultury Chwałowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydaci zgłaszający się do konkursu proszeni są o złożenie wypełnionych formularzy ofert w terminie do 20 lipca 2020 r. do godz. 15.00. Formularze ofert wraz z regulaminem Konkursu są dostępne na: www.dkchwalowice.pl. Zgłoszenia można przesłać formie elektronicznej na adres mailowy: dkchwalowice.biuro@gmail.com w tytule wpisując: "OFERTA ZAJĘĆ".

Konkurs dotyczy zarówno tych tradycyjnych zajęć w systemie stacjonarnym jak i tych realizowanych online. Do konkursu mogą przystąpić osoby prawne, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne.

Działania mogą być planowane na okres nie krótszy niż 3 miesiące, a nie dłuższy niż 10 miesięcy oraz powinny być dostosowane do ewentualnych ograniczeń w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 oferty zajęć. Przy wyborze ofert będą miały zastosowanie takie kryteria jak: posiadane kwalifikacje i doświadczenie instruktora, innowacyjność proponowanych zajęć, wartość merytoryczna oferty, ocena przewidywanych efektów realizowanego zadania, proponowana kwota wynagrodzenia.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 lipca 2020 r. przez komisję powołaną przez dyrektora Domu Kultury Chwałowice.

/Materiały prasowe/