Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Patrol

Samochód wylądował w rowie. Kierująca nim kobieta była pijana

22.06.2020 12:33 | 0 komentarzy | juk

Policjanci z wodzisławskiej drogówki zatrzymali 40-latkę, która spowodowała kolizję i oddaliła się z miejsca zdarzenia. Kobieta po chwili wróciła na miejsce. Była pijana. W jej organizmie były trzy promile alkoholu.

Samochód wylądował w rowie. Kierująca nim kobieta była pijana
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

18 czerwca chwilę po godz. 22.00 policjanci z ruchu drogowego wodzisławskiej komendy zostali wezwani na ul. Piotrowicką w Skrbeńsku. Doszło tam do kolizji z udziałem prawdopodobnie nietrzeźwej kierującej.

- Na miejscu mundurowi w rozmowie ze świadkiem ustalili, że kierująca samochodem mark renault na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na prawe pobocze i po pokonaniu kilkunastu metrów zatrzymała się w rowie. Po zdarzeniu, z pojazdu wysiadła kobieta, która następnie oddaliła się w kierunku ul. Zielonej - przekazuje Marta Pydych, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. Dodaje, że po podjęciu czynności przez mundurowych, po chwili na miejscu zdarzenia zjawiła się kobieta kierująca renaultem. - Była pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej trzy promile alkoholu - informuje Marta Pydych. 40-latka nie miała także uprawnień do kierowania z uwagi na upływ terminu ważności dokumentu. O losie nieodpowiedzialnej kierującej zdecyduje wkrótce sąd. Grozi jej do 2 lat więzienia.

fot. ilustracja poglądowa