Sobota, 11 lipca 2020

imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

RSS

Wejście do parku TWINPIGS 18 i 19 czerwca za 25 złotych!

17.06.2020 13:44 | 0 komentarzy | EK

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji. Tylko w najbliższy czwartek i piątek (18 i 19 czerwca) będzie można wejść do parku za jedyne 25 zł! Ze zniżki skorzystają wszyscy Ci, którzy kupując bilety podadzą hasło: Mieszkam w Żorach. Park czynny jest w godzinach od 10:00 do 18:00. Promocyjny cennik biletów na 18 i 19 czerwca❗️

Wejście do parku TWINPIGS 18 i 19 czerwca za 25 złotych!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
  • 10 zł - Dzieci poniżej 100 cm wzrostu
  • 25 zł - Dzieci od 100 do 130 cm wzrostu
  • 25 zł - Dorośli i dzieci powyżej 130 cm wzrostu

W Twinpigs goście mogą korzystać z około 50 atrakcji, m.in. Młyńskiego Koła, parków linowych, Wahadła Montezumy i kultowego Tajemniczego Podziemia. Dzieci chętnie odwiedzają zagrodę ze zwierzętami, w której mieszkają m.in. daniele, kozy i barany. Od tego sezonu maluchy mogą także samodzielnie nakarmić zwierzęta, korzystając ze specjalnego zestawu smakołyków. - To fajne miejsce do wspólnej zabawy z dzieckiem. Razem z synkiem graliśmy w gry leśne, jechaliśmy kolejką wąskotorową i oglądaliśmy film o kosmosie w mini - planetarium - opowiada Katarzyna z Chorzowa, mama 7-letniego Piotrusia.

Park Rozrywki w Żorach to miejsce dedykowane rodzinom, dlatego specjalny nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa. W parku pojawiły się dodatkowe stacje do dezynfekcji, regularnie czyszczone są także powierzchnie i atrakcje. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia dezynfekowane są lampami UVC o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym.

Większość atrakcji znajduje się na wolnej przestrzeni, więc goście mają obowiązek zakładania maseczek dopiero po wejściu do budynków znajdujących się na terenie parku. Twinpigs ma powierzchnie prawie 10 hektarów.

Park Rozrywki Twinpigs znajduje się w Żorach, przy ul. Katowickiej 24. Park otwarty jest w godzinach od 10:00 do 18:00. W czerwcu czynny jest od czwartku do niedzieli, a od lipca do sierpnia - codziennie. Przy parku znajduje się bezpłatny parking.

Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl 

Tekst sponsorowany