Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Szpital uruchamia 5 czerwca poradnię chorób sutka

04.06.2020 15:09 | 1 komentarz | ma.w

To już 12 (z funkcjonujących wcześniej 18) poradnia, która wznawia działalność przy szpitalu zakaźnym. Jak informują na Gamowskiej w Raciborzu, w drodze kontaktu telefonicznego będą ustalane nowe terminy wizyt dla pań, którym wizyty zostały anulowane z powodu pandemii Covid-19.

Szpital uruchamia 5 czerwca poradnię chorób sutka
Nowe wejście do poradni specjalistycznych przy Gamowskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poradni działa ten sam numer do rejestracji jak przed zamknięciem poradni chorób sutka, czyli 32 755 50 34.

- Jednocześnie informujemy, że w naszym Zespole Poradni Specjalistycznych istnieje możliwość udzielenia teleporady, ale tylko i wyłącznie dla pacjentów kontynuujących leczenie w poszczególnych poradniach. Prosimy telefonicznie zgłosić w rejestracji danej poradni chęć uzyskania teleporady, a następnie lekarz w danym dniu oddzwoni do pacjenta w miarę możliwości najszybciej w godzinach pracy poradni - informuje Barbara Wyrobek kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych.


Drugi punkt pobrań laboratorium analitycznego został uruchomiony od 4 czerwca 2020 roku przy ul. Gamowskiej 3, przy obecnym wejściu do poradni w godzinach od 6.00 do 11.00.
Wyniki z tego laboratorium pozostają do odbioru w laboratorium przy ul. Sienkiewicza 3 w godzinach od 14.00 do 16.00.

Od 8 czerwca wznawia działalność także laboratorium mikrobiologiczne przy ul. Gamowskiej 3 w Raciborzu.
Materiał do tego laboratorium będzie odbierany w godzinach od 11.00 do 12.00, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu warunków dostarczania materiału do badania pod numerem telefonu 32 755 51 70.

- Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i dostosowywanie się do wszystkich zaleceń dbając o swoje i innych zdrowie - informuję w szpitalu.