środa, 8 lipca 2020

imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

RSS

Podręczny, bezpieczny środek gaśniczy!

25.05.2020 17:35 | 0 komentarzy | MK

Na rynku jeszcze tego nie było, innowacyjny Spray Gaśniczy iBlockFIRE zapewnia bezpieczeństwo przeciwpożarowe na najwyższym poziomie - a poza tym jest w 100% biodegradowalny i bezpieczny dla ludzi i środowiska. Nie wyrządza on żadnych szkód na gaszonej powierzchni ani nie podrażnia skóry. Jego utylizacja nie wymaga żadnych specjalnych procedur. Jest podręcznym, łatwym w użyciu, a przede wszystkim efektywnym narzędziem. Brzmi jak produkt idealny, czyż nie?

Podręczny, bezpieczny środek gaśniczy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Można go opisywać w samych superlatywach.  Z tych najważniejszych warto podkreślić fakt, że jest to pierwszy na świecie produkt w pełni biodegradowalny, całkowicie nieszkodliwy dla skóry i człowieka. Mimo braku chemicznych spieniaczy jego piana utrzymuje się dłużej niż w innych środkach pianowych. Zasięg działania: do 8m - żaden inny spray nie ma takiego zasięgu! Tak duży zasięg gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo podczas gaszenia z dużych odległości.

Ma on zastosowanie do pożarów klas: A, B, C, F - gasi między innymi: ciała stałe, plastik, papier, drewno, benzyna, ropa, węgiel, alkohol, aceton, oleje roślinne oraz tłuszcze zwierzęce.

Jego miejsce jest wszędzie tam gdzie przebywamy, a istnieje ryzyko pożaru, tj.: dom, praca, samochód, grill itd. Jego wygląd znacznie różni się od tradycyjnych sprayów gaśniczych. Aluminiowa butelka, najwyższej jakości komponenty oraz kompozycja sprawiają, że ten produkt samym wyglądem informuje o swoim przeznaczeniu, a jednocześnie wyróżnia się na tle innych.

Piana użyta w sprayu trzyma się znacznie lepiej pionowych powierzchni płaskich, a także jest mniej podatna na działanie wiatru.

Dlaczego iBlockFIRE jest lepszym wyborem od innych znanych produktów na rynku?

  1. Jest całkowicie pozbawiony powszechnych spieniaczy uznawanych za rakotwórczych.
  2. Po pęknięciu pęcherzyków uwalniany jest żel, który nie wyparowuje, ale osiada na miejsca ogarnięte płomieniami.
  3. Nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń po pożarze.
  4. Spray gaśniczy nie rozprzestrzenia się poza obszar pożaru i jest łatwy do usunięcia.
  5. Brak dodatkowych zanieczyszczeń chemicznych.
  6. Skład pozwala na jego łatwą biodegradacje.

Ponieważ jest to produkt polski, Spray można zakupić bezpośrednio u jego producenta za pośrednictwem sklepu internetowego  www.ispraylife.com.

Tekst sponsorowany