Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Obiady najlepszych kucharzy trafiły do szpitala w Raciborzu. Odebrali je dyrektor i szefowa zakaźnego

20.05.2020 15:11 | 2 komentarze | ma.w

120 wykwintnych posiłków - 2 rodzaje zup, kaszotto i słodki deser przywieziono do szpitala zakaźnego w Raciborzu o godz. 12.45. Przygotowane w SP1 na Ostrogu obiady trafiły do pracowników lecznicy. Na placu dostaw, na terenie szpitalnym odebrali je z rąk darczyńców dyrektor Ryszard Rudnik i szefowa oddziału zakaźnego Teresa Lubszczyk.

Obiady najlepszych kucharzy trafiły do szpitala w Raciborzu. Odebrali je dyrektor i szefowa zakaźnego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dyrektor Rudnik podziękował za hojny i smaczny dar i podkreślił, że ludzi dobrej woli, którzy wspomagają szpital, jest bardzo dużo. Podkreślił, że oprócz wpłat pieniężnych są też dary rzeczowe, a także posiłki. - Jednak tak wykwintnych potraw, przygotowanych przez znanych w kraju specjalistów jeszcze nie mieliśmy - zaznaczył. R. Rudnik dodał, że to ważny gest dla zatrudnionych na Gamowskiej, którzy kolejny miesiąc pracują w trudnych warunkach pandemii i doceniają, że ktoś na zewnątrz o nich pamięta w tak szczególny sposób.

Koordynatorką akcji przekazania posiłków szpitalowi zakaźnemu była Danuta Michalczuk z SP 1 w Raciborzu, która wcześniej pracowała w raciborskiej lecznicy, przez dwa lata w administracji.

Wywiad z dyrektorem szpitala oraz T. Lubszczyk znajdą Państwo w materiale wideo zrealizowanym podczas odbioru darów.Ludzie:

Ryszard Rudnik

Ryszard Rudnik

Dyrektor Szpitala Rejonowego w Raciborzu