Wtorek, 21 września 2021

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

#kupujeratuje: RYŁKO – w modzie od pokoleń

15.05.2020 13:47 | 0 komentarzy | MP

Przeszło 50 lat temu w Kalwarii Zebrzydowskiej, z pasji tworzenia i poszanowania do tradycji, zrodziła się jedna z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce - RYŁKO.

#kupujeratuje: RYŁKO – w modzie od pokoleń
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wielokrotne wyróżnienia w rankingach marek obuwniczych podkreślają silną pozycję Ryłko na rynku polskim. Obuwie Ryłko doceniane jest również przez stylistów w kolorowej prasie. Panuje moda w zasadzie na wszystko. Indywidualizm jako styl nie jest traktowany jak dziwactwo, a przejaw wyrażania siebie poprzez modę. Wciąż broni się jednak klasyka, ponadczasowa i wieczna.

W swojej ofercie marka Ryłko posiada obuwie damskie i męskie, jak również galanterię skórzaną.

Obecnie w sklepie internetowym oraz stacjonarnym trwa promocja do -50% na wybrane modele w tym nowości z kolekcji wiosna/lato 2020.

Zapraszamy do salonu RYŁKO w Auchan Racibórz ul. Rybnicka 97


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!