Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

#kupujeratuje: Zostań w domu i ćwicz swój angielski online z Pascal Connect!

15.05.2020 09:00 | 0 komentarzy | EK

Obecna sytuacja pokrzyżowała wiele naszych planów i wszyscy musimy odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Wychodząc sytuacji naprzeciw od marca wprowadziliśmy do naszej oferty zajęcia online, dzięki czemu nasi studenci mogą bez zakłóceń kontynuować naukę języka angielskiego ze swoimi ulubionymi native speakerami.

#kupujeratuje: Zostań w domu i ćwicz swój angielski online z Pascal Connect!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od wielu lat działamy na lokalnym rynku dzieląc się naszą pasją do języka angielskiego. Oddziały naszej szkoły znajdują się w Żorach, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim i Syryni. W Pascal Connect uczymy wszystkich niezależnie od wieku, czy poziomu zaawansowania. Wierzymy, że kluczem do skutecznej nauki języka jest bezpośredni kontakt z jego żywą formą, dlatego wszyscy uczący w naszej szkole lektorzy są native speakerami języka angielskiego i pochodzą z najróżniejszych stron świata (USA, RPA, Australii, Kanady, Wielkiej Brytanii oraz Trynidadu i Tobago).

Za cel stawiamy sobie to, aby nasi studenci jak najszybciej przełamywali opory językowe i zaczynali swobodnie posługiwać się językiem angielskim, dlatego w oddziałach w Rybniku i Żorach uczymy w oparciu o opracowaną przez naszych lektorów metodę CONNECT METHOD, która kładzie szczególny nacisk na mówienie i która dostosowana jest do polskich słuchaczy.

Na zajęciach z najmłodszymi studentami wykorzystujemy metodę Little Pascal - autorski program nauczania języka angielskiego, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 lat. Jego głównym założeniem jest łączenie nauki ze wspaniałą zabawą. W czasie zabawy dzieci opanowują język w sposób naturalny, co podsumować można stwierdzeniem "They think they are playing, while we know they are learning". Nasze zajęcia są pełne komunikatywnego języka, który aktywowany jest poprzez: gry, zabawy, piosenki, bajki, wierszyki, rymowanki, ilustracje i zabawki.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • zajęcia dla dzieci w grupach i indywidualne
  • zajęcia dla dorosłych w grupach i indywidualne
  • zajęcia w mini grupach (2-5 osób)
  • zajęcia dla firm

#staypascalconnected

Od marca wszystkie zajęcia prowadzimy w formie online, za pomocą platformy Zoom.
Poznaj naszych lektorów i dowiedz się dlaczego polecają naukę online:

Skontaktuj się z nami i dołącz do grupy lub rozpocznij kurs indywidualny!

Więcej informacji:
www.connectenglish.pl 

Żory
tel. 502 538 528
zory@connectenglish.pl 

Rybnik
tel. 505 241 317
rybnik@connectenglish.pl 

Wodzisław Śląski
tel. 32 45 45 020
biuro@pascalschool.com 


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!