Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Domy pod Wrocławiem - odkryj miejsce, które stanie się Twoją ostoją i idealnym miejscem wypoczynku wśród natury.

23.04.2020 12:22 | 0 komentarzy | MK

“Sekretne życie drzew” P. Wohllebena to Książka Roku 2016 wedle plebiscytu jednego z najpopularniejszych portali czytelniczych w Polsce. Skomponowane przez praktykującego leśniczego dzieło nie bez powodu zdobyło tak wielkie powodzenie wśród polskich czytelników. Nie od dziś wiadomo, że współczesny świat może nas doprowadzić do głębokiego rozstroju nerwów. Coraz więcej ludzi szuka więc ukojenia w naturze.

Domy pod Wrocławiem - odkryj miejsce, które stanie się Twoją ostoją i idealnym miejscem wypoczynku wśród natury.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niektórym do podładowania energii wystarczą cotygodniowe spacery po okolicznym parku. Są jednak tacy, którzy marzą o zamieszkaniu w pięknym, naturalnym otoczeniu, aby móc korzystać z dobrodziejstw przyrody na co dzień. Właśnie dla nich inwestycja Przystań pod Lasem, znajdująca się zaledwie 20 km od centrum Wrocławia, może okazać się prawdziwym spełnieniem marzeń.

Domy jednorodzinne pod Wrocławiem budowane w zgodzie z naturą.

W ostatnich latach widać rosnący postęp świadomości ekologicznej w społeczeństwie. Segregujemy śmieci, naprawiamy rzeczy, zamiast kupować wciąż nowe. Jeśli już decydujemy się na zakup, podchodzimy do niego w sposób bardziej przemyślany. Interesujemy się tym, jaki wpływ na środowisko będą miały nasze kolejne decyzje. Do zakupu domu pod Wrocławiem można podejść w podobny sposób.

Tym, co wyróżnia Przystań pod Lasem na tle innych domów we Wrocławiu i okolicach, są zastosowane technologie. Jedną z nich stanowi system rekuperacji. Domy wrocławskie rzadko kiedy wyposaża się w urządzenia pozwalające odzyskać ciepło z wydychanego powietrza. Tymczasem każda taka instalacja oznacza zmniejszenie kosztów ogrzewania. Jeśli dodać do tego filtrowanie powietrza napływającego z zewnątrz, okazuje się, że kupując dom pod Wrocławiem w obrębie Przystani zapewniamy sobie przyjemny mikroklimat we własnych wnętrzach o każdej porze roku.

W domach budowanych w otoczeniu obszarów Natura 2000 nie zabrakło także systemu odzyskiwania deszczówki. Dla przyszłych mieszkańców oznacza to dalsze obniżenie wydatków związanych z eksploatacją i kolejny punkt, w którym ich codzienne życie nie będzie obciążeniem dla środowiska. Z kolei bezzłączkowy system instalacji wodnej to najlepsza ochrona przed awariami, które wymagałyby kosztownych napraw.

Otoczenie domów pod Wrocławiem na terenie inwestycji przywodzi na myśl skojarzenia z eleganckim uzdrowiskiem.

Teren, na którym znajduje się inwestycja, z dwóch stron otacza malowniczy las mieszany. Osiedle położone jest nad akwenem wodnym, na brzegu którego deweloper buduje plażę wyłącznie dla mieszkańców. Okoliczne obszary nie bez powodu zostały objęte ochroną unijnego programu. Kupując domy pod Wrocławiem w tej okolicy, ich nabywcy będą mogli cieszyć się towarzystwem chronionych gatunków ptaków i zwierząt. Zyskają też możliwość obcowania z roślinami uznanymi za cenne w skali całej Europy.

Deweloper zaprojektował osiedle zgodnie z filozofią hygge. Szarość, biel i drewno pokrywające budynki świetnie komponują się z kipiącą zewsząd zielenią. Minimalizm, z jakim potraktowana została bryła każdego domu świetnie wpisuje się w założenia, dając w efekcie obiekty o dużych walorach estetycznych. W projekcie domów pod Wrocławiem na terenie Przystani udało się przy tym uniknąć wrażenia surowości towarzyszącego wielu inwestycjom inspirowanym stylem skandynawskim.

Kup dom pod Wrocławiem i stwórz życie, którego inni będą Ci zazdrościć!

Nawet najbardziej wyszukane domy we Wrocławiu nigdy nie zapewnią nam podobnego komfortu i spokoju, jak omawiana inwestycja. Z tego względu warto zainteresować się nią już na etapie budowy, kiedy wciąż jeszcze istnieje szansa na rezerwację. Można bowiem przypuszczać, że na drugą taką okazję na wrocławskim rynku nieruchomości możemy czekać dość długo.

Materiał zewnętrzny