Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

15000 złotych strat po zderzeniu fiata i opla na Wileńskiej

16.04.2020 09:38 | 0 komentarzy | żet

Pożar, kontrole sanitarne na granicy, dowóz żywności dla osoby objętej kwarantanną oraz kolizja drogowa - to interwencje strażaków z Raciborza odnotowane 15 kwietnia.

15000 złotych strat po zderzeniu fiata i opla na Wileńskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

15 kwietnia o godz. 4.25 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze przy ul. Karola Miarki w Tworkowie. Na miejsce skierowano 6 zastępów strażaków (3 PSP, 3 OSP). Paliło się w kotłowni domu jednorodzinnego. Lokatorzy opuścili go jeszcze przed przybyciem służb. Strażacy ugasili pożar, oddymili budynek, wynieśli z piwnicy materiały, które uległy zapłonowi. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 5 tys. zł.

Następnie strażacy udali się do Chałupek, gdzie prowadzą kontrole sanitarne osób przekraczających granicę. O godz. 15.51 zastęp ochotników dowiózł żywność dla osoby objętej kwarantanną (Racibórz ul. Żorska).

Ostatnia interwencja strażaków miała związek z zabezpieczeniem miejsca kolizji drogowej, do której doszło na ul. Wileńskiej w Raciborzu. Zderzyły się tam samochody opel corsa i fiat stilo. Pojazdami podróżowały trzy osoby. Żadna z nich nie odniosła obrażeń. Strażacy zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych, a następnie uprzątnęli jezdnię z resztek rozbitych pojazdów. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 15 tys. zł.