Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Zespół Poradni Specjalistycznych wznawia działanie, w szpitalu już garstka pacjentów

14.04.2020 19:20 | 0 komentarzy | AgaKa

W dniu dzisiejszym (stan na dzień 14 kwietnia 2020 r., godz. 13.30) w szpitalu w Wodzisławiu Śląskim hospitalizowanych jest 18 pacjentów – z czego 12 osób w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz 6 osób w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym. W okresie od 11 do 14 kwietnia br. podjęto decyzję o wypisaniu trzech pacjentów z Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz jednego pacjenta z Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym. Jeden pacjent z Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej został przekazany do innej placówki medycznej.

Zespół Poradni Specjalistycznych wznawia działanie, w szpitalu już garstka pacjentów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W zawiązku z zakończeniem postępowania epidemiologicznego w części dotyczącej Zespołu Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim podjęto decyzję o wznowieniu z dniem 15 kwietnia br. działalności poradni specjalistycznych, za wyjątkiem Poradni Preluksacyjnej oraz Poradni Chirurgicznej w Wodzisławiu Śląskim, w przypadku których planowane jest wznowienie działalności na dzień 20 kwietnia 2020 r.

W dalszym ciągu trwa pobieranie wymazów do badań oraz oczekiwanie na wyniki ponownych wymazów pracowników PPZOZ objętych kwarantanną, a wykonywanych przez właściwe terytorialnie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne.