Piątek, 29 maja 2020

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Radni Wspólnoty Samorządowej przekazali po 2 tys. zł na szpital

09.04.2020 17:40 | 1 komentarz | art

Ładny gest radnych powiatowych zrzeszonych w Klubie Radnych Wspólnoty Samorządowej. Każdy z dziesięciu radnych WS  przekazał na rzecz szpitala w Rydułtowach i Wodzisławiu po 2 tys. zł.  

Radni Wspólnoty Samorządowej przekazali po 2 tys. zł na szpital
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O wsparciu finansowym poinformował Robert Wala, przewodniczący Klub Radnych WS w Radzie Powiatu Wodzisławskiego. - Jako Przewodniczący powiatowego Klubu Radnych „Wspólnota Samorządowa” chciałbym podziękować wszystkim członkom naszego Klubu za przeprowadzoną w naszym gronie prywatną zbiórkę pieniędzy na rzecz PPZOZ w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach w celu wsparcia szpitala w walce z koronawirusem. Każdy z radnych należących do Klubu WS, w osobach: Robert Wala – Przewodniczący Klubu, Gabriela Kiełkowska – Wiceprzewodnicząca Klubu, Leszek Bizoń, Adam Krzyżak, Roman Marcol, Kornelia Newy, Tadeusz Skatuła, Czesława Somerlik, Józef Sosnecki, Jan Zemło, przekazał na rzecz szpitala po 2.000 zł, co dało łączną kwotę w wysokości 20.000 zł - poinformował na swoim  profilu społecznościowym Robert Wala, dziękując wszystkim radnym wchodzącym w skład Klubu za inicjatywę i okazane wsparcie.

Przypomnijmy, że szpital w Rydułtowach i Wodzisławiu może wesprzeć każdy, przekazując darowiznę na konto placówki: 63 1560 0013 2367 2176 2323 0001 z dopiskiem „wsparcie na rzecz walki z koronawirusem”. O wsparcie 3 dni temu zaapelował dyrektor placówki Krzysztof Kowalik. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu ochrony indywidualnej i sprzętu medycznego.