Piątek, 29 maja 2020

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Transmisje mszy online. Kościół w Zawadzie i Bazylika w Pszowie [MSZA ONLINE]

28.03.2020 23:40 | 0 komentarzy | ska

Zgodnie z zarządzeniem Arcybiskupa Metropolity Katowickiego Wiktora Skworca msze święte w najbliższą niedzielę będą odbywać się bez udziału wiernych. Można uczestniczyć we mszy za pośrednictwem telewizji, radia i internetu. Właśnie dzięki temu ostatniemu medium możecie zobaczyć transmisje mszy na naszym portalu. Możecie wybrać między Bazyliką w Pszowie, a położonym nieopodal kościołem w Wodzisławiu-Zawadzie. ZOBACZ TRANSMISJĘ!

Transmisje mszy online. Kościół w Zawadzie i Bazylika w Pszowie [MSZA ONLINE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Transmisje mszy online. Kościół w Zawadzie i Bazylika w Pszowie [MSZA ONLINE]

Niektóre parafie już od dawna transmitują nabożeństwa w internecie dla wiernych, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w nich w lokalnym kościele. Inne wyposażyły kościoły w kamery po wprowadzeniu zarządzenia arcybiskupa. Wierni nie wychodząc w domu mogą wziąć udział we mszy w różnych kościołach w Polsce. My znaleźliśmy dla Was transmisje z Wodzisławia-Zawady oraz Bazyliki w Pszowie. Co ciekawe, kamery działają stale i pokazują wnętrze kościołów w czasie rzeczywistym, przez cały dzień. 

TRANSMISJA MSZY ŚWIĘTEJ Z KOŚCIOŁA P.W. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM-ZAWADZIE: 

TRANSMISKA MSZY ŚWIĘTEJ Z BAZYLIKI P.W. NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY W PSZOWIE:

Warto dodać, że wierni z parafii w Rydułtowach i Radlinie mogą zobaczyć transmisję mszy ze swojego kościoła klikając w linki do stron parafialnych:

KAMERA W KOŚCIELE W RADOSZOWACH

KAMERA W KOŚCIELE W RYDUŁTOWACH

KAMERA W KOŚCIELE W RADLINIE-BIERTUŁTOWACH