środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Dyrekcja PPZOZ publikuje oświadczenie: Zapewniamy naszym pacjentom wszystko, czego potrzebują

26.03.2020 16:31 | 0 komentarzy | AgaKa

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach oraz Wodzisławiu Śląskim zapewnia swoim pacjentom zarówno tym z powiatu wodzisławskiego, jak i raciborskiego wszelkie niezbędne świadczenia zdrowotne, środki farmaceutyczne, materiały medyczne oraz wyżywienie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu dyrektora PPZOZ, Krzysztofa Kowalika.

Dyrekcja PPZOZ publikuje oświadczenie: Zapewniamy naszym pacjentom wszystko, czego potrzebują
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dyrekcja Szpitala docenia każdą formę pomocy w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach i dziękuje za zaangażowanie. Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów Szpitala oraz osób zaangażowanych w udzielanie pomocy, proszę, aby wszelkie formy jej organizowania były wcześniej uzgadniane z Dyrekcją PPZOZ - czytamy w dalszej części oświadczenia.

- Niezależnie od powyższego istnieje możliwość przekazywania przez członków rodziny pacjentów naszego Szpitala paczek (odpowiednio oznakowanych: imię, nazwisko, oddział), które są odbierane w Wodzisławiu Śląskim w namiocie przed wejściem do Izby Przyjęć codziennie w godzinach od 10.00 do 11.00 oraz od 17.00 do 18.00. W Rydułtowach przed wejściem do każdego z Oddziałów po wezwaniu personelu przy użyciu dzwonka.