Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kolejny urzędniczy transfer na linii Racibórz - Wodzisław Śląski. Naczelniczka zostanie dyrektorką

26.03.2020 00:24 | 25 komentarzy | ma.w

Kierująca w raciborskim magistracie wydziałem komunalnym Bożena Turakiewicz - Jedynak wygrała konkurs na stanowisko dyrektora służb komunalnych w Wodzisławiu Śląskim. Na Batorego popracuje już tylko do końca marca.

Kolejny urzędniczy transfer na linii Racibórz - Wodzisław Śląski. Naczelniczka zostanie dyrektorką
Bożena Turakiewicz - Jedynak kończy pracę w raciborskim magistracie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wiceprezydentem Wodzisławia Śląskiego jest obecnie były zastępca prezydenta Raciborza - Wojciech Krzyżek. To długoletni szef Bożeny Turakiewicz - Jedynak w raciborskim magistracie. Teraz znowu będą pracować razem, ale dla samorządu wodzisławskiego. Naczelniczka z Batorego wygrała konkurs na szefa tamtejszej "komunalki". Zastąpi Tomasza Kaliciaka także do niedawna związanego z urzędem miasta w Raciborzu. Były już sekretarz tej placówki tylko przez kilka miesięcy piastował funkcję dyrektorską Służb Komunalnych Miasta Wodzisławia Śląskiego. Turakiewicz - Jedynak podlegała w Raciborzu aktualnie wiceprezydentowi Dominikowi Koniecznemu. Nieoficjalnie wiadomo, że współpraca ta nie układała się.

To kolejna naczelniczka, która żegna się z magistratem w Raciborzu. Za kadencji Dariusza Polowego odeszli z Batorego Robert Myśliwy (WEKiS), Elżbieta Sokołowska (Gospodarka Nieruchomościami) i Urszula Sobocińska (Wydział dróg) oraz wspomniany T. Kaliciak.

Ludzie:

Wojciech Krzyżek

Wojciech Krzyżek

Zastępca Prezydenta Wodzisławia