Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Wodzisławscy przedsiębiorcy zbierają pieniądze na rzecz szpitali

23.03.2020 10:07 | 3 komentarze | juk

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śl. uruchomiła internetową zbiórkę pieniędzy na doposażenie szpitali w sprzęt, który jest im niezbędny w walce z koronawirusem.

Wodzisławscy przedsiębiorcy zbierają pieniądze na rzecz szpitali
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa drastycznie wzrosło zapotrzebowanie na różnego typu środki ochrony dla personelu medycznego. Z pomocą przychodzą firmy i lokalne społeczności. Również wodzisławscy przedsiębiorcy chcą pomóc placówkom medycznym w tym trudnym czasie.

Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śl. uruchomiła internetową zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawiruse. – Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na nas wszystkich. Część firm nie pracuje w ogóle, a część musiała znacznie ograniczyć swoją działalność. Mimo to my przedsiębiorcy chcemy w tym czasie pomagać innym - mówi Krzysztof Dybiec, prezes Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śl. Dodaje, że Izba zrzesza wielu przedsiębiorców, którzy mają dostęp do cen hurtowych i dużych zniżek na produkty medyczne. - Najbardziej potrzeba środków myjących i dezynfekujących o jak największej pojemności. Potrzebne są te zarówno tradycyjne, jak i te zgodne z normami EN 13727, 13624, 14048, 14476 - mówi Krzysztof Dybiec wymieniając, że również lampy odkażające i maszyny czyszczące są potrzebne placówkom medycznym.

Zbiórka pieniędzy jest prowadzona za pośrednictwem portalu pomagam.pl - kliknij TUTAJ. - Wpłacajcie proszę dowolne kwoty. Izba zorganizuje towar i dostarczymy go do najbliższych szpitali i innych potrzebujących jednostek – apeluje Krzysztof Dybiec.