Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Klub fitness i siłownia w Raciborzu otwarta całą dobę

18.03.2020 14:00 | 0 komentarzy | MK

 

Mieszkańcy w Raciborzu mogą korzystać z oferty Just GYM Raciborzu. Oferta klubu i siłowni obejmuje wstęp 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Karnet OPEN za 59 zł w przedsprzedaży to oferta skierowana do klubowiczów chcących bez żadnych ograniczeń korzystać z nowego sprzętu na siłowni, energetycznych zajęć fitness czy też z 12 stref w Just GYM Racibórz. Strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn półwolnych, strefa cross fit, strefa HIIT i wiele innych pozwalających osiągnąć swoje cele fitnessowe.

Klub fitness i siłownia w Raciborzu otwarta całą dobę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Joga, step, crossfit czy trampoliny – co wybrać w Raciborzu

Kupują karnet OPEN do siłowni i klubu fitness w Raciborzu jako klubowicz można korzystać ze wszystkich stref w siłowni. W cenie są również zajęcia fitness prowadzone na sali. Wśród zajęć fitness w Raciborzu odbywają się joga, step, zajęcia zdrowy kręgosłup, cross fit czy też zajęcia na trampolinach. Każdy z klubowiczów ma możliwość doboru zajęć do własnych potrzeb i może korzystać z nich dowolną ilość razy w miesiącu. Brak ograniczeń na ilość zajęć fitness, siłownia bez ograniczeń. Każdy klubowicz za cenę 59 zł w przedsprzedaży ma pełen dostęp do klubu i siłowni otwartej całą dobę Just GYM Racibórz. 

Treningi personalne

Trener personalny w Raciborzu może pomóc w osiągnięciu celu jakim jest: jak schudnąć na siłowni, jak wyrzeźbić ciało, jak nabrać formy przed latem, jak zadbać o zdrowie. Na treningi osobiste można umówić się bezpośrednio z trenerem lub skorzystać z pomocy Managera w klubie. Jest w czym wybierać trenera dopasowanego do swoich wymagań jak i potrzeb trenerskich.  W naszym klubie Just GYM Racibórz są również plany treningowe dla różnych poziomów zaawansowania. Dostępny plan treningowy umożliwia ćwiczenia samodzielne bez pomocy trenera, ale z wykorzystaniem najnowszego sprzętu fitness.

ZOBACZ FILM: https://www.youtube.com/watch?v=Ur9kZN8PTfI

Karnet do siłowni i na zajęcia fitness w cenie

Cena karnetu OPEN w siłowni w Raciborzu to 69 zł lub 59 zł w przedsprzedaży i w tej cenie jest możliwość korzystania z klubu fitness i z zajęć zorganizowanych. Podpisując umowę na korzystanie z Just GYM należy zwrócić uwagę na miesięczny okres wypowiedzenia i umowę bez żadnych zobowiązań. Pozwalając również na zamrożenie karnetu na dowolny czas za 19,99 zł / miesiąc, a po odmrożeniu karnetu wrócić do ceny za jaką kupiło się karnet.

  

Just GYM RACIBÓRZ
47-400 Racibórz
ul. Ogrodowa 46
tel. +48 577 490 750

email: raciborz.ogrodowa@justgym.pl 
facebook: https://www.facebook.com/justgymraciborz/ 
www.justgym.pl 

Materiał zewnętrzny