Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

WAŻNE:

Michał Woś czuje się gorzej: to już jak porządna grypa

17.03.2020 20:20 | 2 komentarze | ma.w

Na swoim twitterze minister z Raciborza Michał Woś zarażony koronawirusem podzielił się wrażeniami z postępów jego choroby. Ocenił, że wcześniej czuł się jak lekko przeziębiony, ale teraz przechodzi już porządną grypę.

Michał Woś czuje się gorzej: to już jak porządna grypa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Woś przebywa w kwarantannie domowej. Mimo pogorszenia stanu zdrowia zdecydował się jeszcze pozostać w domu. Poprosił wszystkich szukających z nim kontaktu o wyrozumiałość, bo "nie ma siły odpowiadać na telefony i prośby o wywiady".

Na wyniki badania na obecność koronawirusa czekają raciborscy samorządowcy - prezydent miasta i starosta raciborski oraz zaprzyjaźnieni z politykiem Solidarnej Polski Michał Fita oraz Anna Szukalska, którzy mieli bliski kontakt z ministrem dwukrotnie 5 i 9 marca, na nominacji ministerialnej Wosia i konferencji o przyszłości regionalnej kolei.

Szczeciński radny i skarbnik partii Wosia - Dariusz Matecki także miał kontakt z Michałem Wosiem 5 marca. Teraz jest również zarażony.

Jeszcze wczoraj minister Michał Woś odpisał nam, że "nie miał szans zarażać na spotkaniu kolejowym", w gronie raciborskich samorządowców pojawiła się opinia, że polityk ze stolicy spotkał się z osobą zarażoną już po wydarzeniu w Raciborzu.Ludzie:

Anna Szukalska

Anna Szukalska

Radna Miasta Racibórz, Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów

Michał Fita

Michał Fita

Były wiceprezydent Raciborza

Michał Woś

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości