Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Minister Michał Woś informuje: mam koronawirusa

16.03.2020 19:35 | 13 komentarzy | art

Przed chwilą Minister Środowiska, związany z Raciborzem poseł Solidarnej Polski Michał Woś poinformował za pomocą twittera, że test na obecność koronawirusa w jego organizmie dał wynik pozytywny. 

Minister Michał Woś informuje: mam koronawirusa
Fot. twitter.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u pracownika Lasów Państwowych, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i wykonałem badanie. Test dał wynik pozytywny. Czuję się dobrze. Dziękuję pracownikom służby zdrowia i wyrażam solidarność z wszystkimi chorymi. #ZostańmyWDomu" - napisał na twitterze minister Woś.

Minister był w ubiegły poniedziałek w Raciborzu na konferencji prasowej w urzędzie. - To był nasz ostatni kontakt z panem ministrem. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia, bo rząd ma teraz dużą liczbę zadań do wykonania - przekazał nam prezydent Raciborza Dariusz Polowy.

Starosta raciborski Grzegorz Swoboda powiedział nam, że ta informacja "negatywnie go zaskoczyła". - Widzieliśmy się ostatnio w urzędzie miasta 9 marca. Potem już nie - podał nam włodarz powiatu. Szef zarządu powiatu również życzy raciborskiemu politykowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Na twitterze Michała Wosia wśród życzących powrotu do zdrowia ministrowi rządu Mateusza Morawieckiego jest wicemiarszałek sejmu Małgorzata Kidawa - Błońska. Napisała: Szybkiego powrotu do zdrowia!

Wyborcza.pl napisała, że potwierdzony kontakt z ministrem miał 5 marca skarbnik Solidarnej Polski Dariusz Matecki, radny ze Szczecina. Brał udział w uroczystości w Pałacu Prezydenckim. Byli tam również Michał Fita i Anna Szukalska. Aktualnie D. Matecki leży w szpitalu z objawami grypy i wysoką gorączką. Czeka na wynik testu na obecność koronawirusa. Według Wyborczej Woś nie był jeszcze zakażony, gdy odbierał nominację. Z kolei jak napisał Onet do kontaktu Wosia z zarażonym leśnikiem doszło kilka dni temu.Ludzie:

Anna Szukalska

Anna Szukalska

Radna Miasta Racibórz, Powiatowy Rzecznik Praw Konsumentów

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Grzegorz Swoboda

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów

Michał Fita

Michał Fita

Były wiceprezydent Raciborza

Michał Woś

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości