Wtorek, 14 lipca 2020

imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury

RSS

Termstal - Twój partner w wyborze ogrzewania

11.03.2020 11:00 | 0 komentarzy | MK

Kompleksowo obsłużymy każdą inwestycję w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz fotowoltaicznych. Przedsięwzięcia wykonujemy w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Od koncepcji przez projekt, finansowanie aż po realizację i serwis posprzedażowy.

Termstal - Twój partner w wyborze ogrzewania
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czyste powietrze! Czysta oszczędność!

Program Priorytetowy Czyste Powietrze, to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, będące właścicielami lub współwłaścicielami domów jednorodzinnych.

Na co możesz pozyskać bezzwrotną dotację nawet do 90% kosztów kwalifikowanych?

- Na zakup i montaż nowego źródła ciepła: pompa ciepła, kocioł kondensacyjny (gaz), kocioł na biomasę (pellet i ekogroszek - certyfikat EKOPROJEKT/ECODESIGN), węzeł ciepła, system elektrycznego ogrzewania, kocioł olejowy.

– Termomodernizację budynku,

– wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,

– modernizację instalacji centralnego ogrzewania,

– rekuperację,

- zakup i montaż paneli słonecznych oraz mikro-instalacji fotowoltaicznych.

Program koncentruje się na efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych. Pozwoli zmniejszyć ilość zużytej energii cieplnej, a co za tym idzie więcej oszczędności zostają w portfelach użytkowników. Dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji zyska na tym także nasze środowisko naturalne.

Jeśli chcesz wymienić źródło ciepła PAMIĘTAJ, że oferujemy nowoczesne urządzenia grzewcze, które idealnie wpisują się w założenia programu „Czyste Powietrze”. Służymy fachowym doradztwem, pomagamy dobrać najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z naszym doradcą – wymień starego kopciucha i pozyskaj dotację!

Nabór wniosków do programu Czyste Powietrze potrwa do 2029 r. Dotacje w ramach programu Czyste Powietrze nie podlegają opodatkowaniu.

Czym jest ulga termomodernizacyjna?

Remontując dom możesz dodatkowo skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. W dniu 29 grudnia 2018 r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie ministra inwestycji i rozwoju z 21 grudnia 2018 r. ws. określenia wykazu rodzajów materiałów budowlanych, urządzeń i usług związanych z realizacją przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Dzięki temu począwszy od 2019 r. wydatki poniesione na działania termomodernizacyjne opisane w rozporządzeniu będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dowiedz się więcej – Racibórz, ul. Chopina 14/6
tel. 32 348 28 26, www.dofinansowania-kotly.pl

Tekst sponsorowany