Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Największe branżowe wydarzenie w południowej Polsce. Ustaw kurs na prawidłową EXPOzycję

09.03.2020 12:23 | 0 komentarzy | (q)

EXPOzycja to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolsce, w którym uczestniczą co roku tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz sąsiednich województw. Odbędzie się ona 23 i 24 kwietnia 2020 r. w Tauron Arenie Kraków. Udział jest darmowy.

Największe branżowe wydarzenie w południowej Polsce. Ustaw kurs na prawidłową EXPOzycję
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem tego bezpłatnego wydarzenia organizowanego przez firmę FOTO-PLUS jest inspirowanie uczestników do rozwijania swoich pasji i umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez znanych fotografów i filmowców, którzy przekazują niezbędną wiedzę oraz dzielą się praktycznymi poradami. Można tu zapoznać się z nowinkami technologicznymi najważniejszych producentów aparatów fotograficznych, kamer i różnego rodzaju akcesoriów. Z jednej strony eksponowany jest nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone są warsztaty przygotowujące uczestników jak te narzędzia najlepiej twórczo wykorzystywać.

Jest to miejsce spotkań ludzi interesujących się fotografią i filmowaniem, którzy mogą tu w miłej atmosferze porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z wybitnymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin.

W części targowej uczestnicy mogą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowują najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji dostępni są doradcy, którzy dopasują najlepsze rozwiązania do określonych potrzeb oraz budżetu. Uczestnicy mają możliwość praktycznego przetestowania między innymi: lustrzanek, bezlusterkowców, obiektywów, kamer profesjonalnych i sportowych, dronów, gimbali, wyposażenia studia fotograficznego, profesjonalnych drukarek fotograficznych, profesjonalnych monitorów graficznych, tabletów i wielu innych akcesoriów.

EXPOzycja to także doskonała okazja do zakupów, gdyż dla uczestników co roku przygotowywana jest wyjątkowo atrakcyjna oferta handlowa. Na odwiedzających oczekuje również zespół doświadczonych specjalistów FOTO-PLUS, którzy służą Państwu radą oraz mogą przygotować indywidualną ofertę.

Udział jest darmowy, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.fotoplus.pl/expozycja/rejestracja