środa, 30 września 2020

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

RSS

Koronawirus, czyli kupa śmiechu

05.03.2020 07:00 | 16 komentarzy | web

Na czołówkach stron internetowych naszych urzędów pojawiły się informacje „jak chronić się przed koronawirusem”. Trud edukacji ludzi (nie mylić z ewidentnym sianiem paniki przez niektóre media) podjęli też na swoich profilach fejsbukowych niektórzy radni (np. Artur Wierzbicki) czy parlamentarzyści (np. Adam Gawęda). Dla odmiany radny Dawid Wacławczyk udostępnił na swoim profilu takie coś:

Koronawirus, czyli kupa śmiechu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Złośliwy komentarz tygodnia Bożydara Nosacza

Na czołówkach stron internetowych naszych urzędów pojawiły się informacje „jak chronić się przed koronawirusem”. Trud edukacji ludzi (nie mylić z ewidentnym sianiem paniki przez niektóre media) podjęli też na swoich profilach fejsbukowych niektórzy radni (np. Artur Wierzbicki) czy parlamentarzyści (np. Adam Gawęda). Dla odmiany radny Dawid Wacławczyk udostępnił na swoim profilu powyższy wpis.

No cóż, po prostu boki zrywać! Podpaska na twarzy w roli maseczki – cha, cha, cha…Może by pan radny podesłał ten pomysł pacjentom, którzy właśnie czekają na diagnozę lub wynik testu, ich rodzinom. Też się pośmieją. No i na przyszłość będą wiedzieli, jak się zabezpieczyć przed wirusem. Widzę na co dzień mnóstwo takich głupot na profilach nastolatków. Ale myślę, że od radnego i nauczyciela akademickiego można jednak wymagać trochę więcej.

bozydar.nosacz@outlook.comZobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com