Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Potrącenie rowerzysty na Rybnickiej

Wypadek na przejeździe dla rowerów. Mieszkaniec powiatu raciborskiego trafił do szpitala.

Potrącenie rowerzysty na Rybnickiej

Do wypadku doszło 27 lutego na ulicy Rybnickiej w Raciborzu. Kierująca nissanem 64-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego potrąciła na drodze rowerowej 65-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego. Mężczyzna doznał urazu głowy oraz klatki piersiowej i trafił do szpitala.

Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci oraz ratownicy pogotowia. Sprawą zajmie się sąd.

Tego dnia strażacy zostali wezwani również do gazu, który miał ulatniać się przy ul. Piaskowej w Raciborzu (więcej informacji: Syk instalacji gazowej zaniepokoił pracowników) oraz ściągnięcia kota, który zaplątał się w gałęzie drzewa przy ul Wolności w Łańcach (zwierzę zdołało uwolnić się przed przyjazdem strażaków).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].