Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koniec politycznych reklam na miejskich billboardach

Nadchodzą zmiany. Miasto nie będzie już promowało polityków na miejskich billboardach.

Koniec politycznych reklam na miejskich billboardach

W związku z wątpliwościami dot. kosztów i rezerwacji miejsc na miejskich billboardach na cele polityczne, na sesji rady miasta radny Łukasz Chrząszcz wystosował do prezydenta Mieczysława Kiecy wniosek o zmianę statutu WCK. Wniosek był prosty: zakaz reklamy politycznej na miejskich billboardach. Zakaz powinien objąć wszystkich kandydatów bez względu na przynależność partyjną i w każdych wyborach: samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich i europejskich.

Odpowiedź przyszła zaskakująco szybko. Prezydent zalecił dyrektorowi WCK zmiany w cenniku, wyłączając cele polityczne z oferty najmu billboardów.

fot. Łukasz Chrząszcz FB

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Trollolollo (188.146. * .181) 19.02.2020 16:27
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Gdzie się teraz PelOwcy będą biedacy lansować? Na czele z tym baronem z izby bezradnych.