Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Zaginął pan Wiesław z Jastrzębia. Jeśli go widziałeś, powiadom policję

14.02.2020 08:28 | 0 komentarzy | acz

Jastrzębscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny. 64-latek od wczoraj nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginął pan Wiesław z Jastrzębia. Jeśli go widziałeś, powiadom policję
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

64-letni Wiesław OPOKA jest mieszkańcem osiedla 1000-lecia w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna zaginął 12 lutego gdy wyszedł ze swojego mieszkania. Tego dnia około godziny 9.00 był ostatni raz widziany w miejscu zamieszkania przez sąsiadkę.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości.

Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym

Ubiór zaginionego: niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe skórzane sportowe wiązane na sznurowadła.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzebiu-Zdroju– tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.