Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

Artystycznie, edukacyjnie i sportowo. Co działo się w Krzanowicach w ramach ferii?

29.01.2020 06:30 | 0 komentarzy | d

– Wszystko, co dobre, szybko się kończy... Ferie zimowe niestety również dobiegły końca. Atrakcji nie brakowało. Jak co roku, starano się przygotować bardzo różnorodny program zajęć dla najmłodszych – podsumowuje zimową akcję Marian Wasiczek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Krzanowicach.

Artystycznie, edukacyjnie i sportowo. Co działo się w Krzanowicach w ramach ferii?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach akcji pokazano dzieciom przedstawienie teatralne "Lodowa kraina", oparte na motywach słynnej bajki "Kraina lodu". Spotkanie przeniosło najmłodszych w krainę wiecznego lodu, gdzie skłócone ze sobą siostry próbowały się pogodzić, a prawdziwa miłość potrafiła odmienić los. Spektakl odbył się w Domu Kultury w Bojanowie, a sala była wypełniona po brzegi.

Zorganizowano również warsztaty z tworzenia masek karnawałowych oraz biwak nocny, warsztaty orgiami, akcję edukacyjną „Dbajmy o zwierzęta zimą” połączona z tworzeniem kulek z ziarnami dla ptaków, turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN oraz wycieczkę do Katowic na projekcję filmu animowanego "Żółwik Sammy" w technologii IMAX. Po projekcji filmu był czas na szaleństwa w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.

źrodło: MOK Krzanowice, oprac. (d)

Ludzie:

Marian Wasiczek

Marian Wasiczek

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Krzanowicach