Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Wodzisławska zamknięta, ale do firm dojechać można

15.01.2020 13:42 | 4 komentarze | art

Przedsiębiorcy, których firmy znajdują się przy remontowanej ul. Wodzisławskiej w Mszanie przypominają, że do ich firm dojazd jest możliwy. 

Wodzisławska zamknięta, ale do firm dojechać można
Grafika przygotowana przez drogowców z zaznaczonym fragmentem zamkniętego dla ogólnego ruchu odcinka ul. Wodzisławskiej (ul. Św. Wawrzyńca błędnie oznaczona jako ul. Skrzyszowska)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ul. Wodzisławska na odcinku od skrzyżowania z ul. Św. Wawrzyńca w Wodzisławiu do zjazdu z autostrady w Mszanie, została 9 stycznia zamknięta dla ogólnego ruchu w związku z przebudową DW 933. Poruszać się mogą po niej jedynie pojazdy komunikacji zbiorowej oraz ci wszyscy, którzy dojeżdżają do posesji znajdujących się przy zamkniętym odcinku drogi. - Wielu ludzi myśli, że nie można dojechać do firm. Dzwonią do nas i pytają, czy można do nas dojechać, bo skoro można dojechać do posesji, to nie wiedzą, czy oznacza to, że do firm również. Można dojechać bez większego problemu - mówi pan Wojciech, który w tej sprawie zadzwonił do naszej redakcji. 

Przypominamy więc zatem, że skoro możliwy jest dojazd do posesji, to naturalnie możliwy jest również dojazd do firm, znajdujących się przy remontowanym odcinku DW 933.