Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Legendarny Kosmiczny Mecz w Jastrzębiu-Zdroju - relacja wideo i nowe zdjęcia

14.01.2020 13:20 | 0 komentarzy | ska

Ponad 105 tys. złotych udało się zebrać podczas Legendarnego Kosmicznego Meczu, który gwiazdy kabaretu, sceny, sportu i telewizji rozegrały w minioną sobotę w Jastrzębiu-Zdroju. ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA!

Legendarny Kosmiczny Mecz w Jastrzębiu-Zdroju - relacja wideo i nowe zdjęcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Legendarny Kosmiczny Mecz w Jastrzębiu-Zdroju - relacja wideo i nowe zdjęcia

Legendarny Kosmiczny Mecz to wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące widzów. Od ubiegłej edycji organizowane jest w Jastrzębiu-Zdroju, a wcześniej mecz i wydarzenia towarzyszące organizowane były w Rybniku. 

W tym roku na boisku walkę w siatkówkę i koszykówkę stoczyło ponad 50 gwiazd, m.in. Sebastian Świderski, Siatkarze JSW, Paweł Zagumny, Dariusz Dudek, Szymon Kołecki, Marek Plawgo, Magdalena Śliwa, Sylwia Pycia, Ola Jagieło, Rafał Płuciennik, Agnieszka Rylik, Artur Siódmiak, Ryszard Wolny, Leszek Olszewski, Kacper Woryna, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski, Kajetan Kajetanowicz, Kabaret Hrabi, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Bartosz Demczuk, Michał Wójcik z Ani Mru-Mru, Bartosz Gajda, Anna Wyszkoni, Szymon Piotr Warszawski, Chwytak, Letni Chamski Podryw, Kostek, Aga Adamczewska, Cyber Marian, Marcin Kindla, Szymon Czerwiński, Darek Maciborek, Wojciech Zawioła, Sergiusz Ryczel, Irek Bieleninik, Zygmunt Chajzer, Weronika Chajzer, Robert Krzyżaniak. 

W tym roku z biletów i licytacji udało się zebrać ponad 105 tys. zł, które zasiliły konto WOŚP w ramach 28. finału orkiestry. 

Zobaczcie nowe zdjęcia i wideo z Legendarnego Kosmicznego Meczu!