Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Patrol

WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci również pomagali przy finale

13.01.2020 12:25 | 0 komentarzy | ska

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem uczestników 28. finału WOŚP w Jastrzębiu, ale również brali czynny udział w wydarzeniu. Mieszkańcy mogli zobaczyć, jak wygląda od wewnątrz policyjny radiowóz, a dla dzieci przygotowano zabawy i gadżety. ZOBACZ ZDJĘCIA!

WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci również pomagali przy finale
Fot: KMP Jastrzębie-Zdrój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci również pomagali przy finale

Stróże prawa, jak co roku, strzegli porządku podczas imprezy. Celem policyjnych działań było niedopuszczenie do popełniania rozbojów na wolontariuszach oraz innych przestępstw na ich szkodę. Ważna była również ochrona bezpieczeństwa i porządku, w tym zapewnienie porządku w miejscach publicznych, a w szczególności w rejonach organizowanych imprez – przed nimi, w ich trakcie oraz po ich zakończeniu. Funkcjonariusze czuwali także, aby zbiórki prowadzone były przez osoby do tego uprawnione. Dzięki temu, zarówno uczestnicy Wielkiego Finału, jak i kwestujący mogli czuć się bezpiecznie. Impreza w naszym mieście przebiegła bardzo spokojnie, a policjanci nie odnotowali podczas zabezpieczenia żadnych poważniejszych zdarzeń.

Mundurowi, ze względu na bardzo liczny udział dzieci mogli przy tej okazji porozmawiać z najmłodszymi, na temat bezpieczeństwa w związku z rozpoczynającymi sie feriami. Dzieci otrzymały od policjantów na pamiątkę drobne upominki.

Znamy już wynik WOŚP w Jastrzębiu 2020. W tym roku udało się zebrać około 150 tys. złotych, czyli ubiegłoroczny rekord został pobity. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PUBLICZNOŚĆ KIBICOWAŁA GWIAZDOM PODCZAS LEGENDARNEGO KOSMICZNEGO MECZU [ZDJĘCIA]

50 GWIAZD NA BOISKU PODCZAS LEGENDARNEGO KOSMICZNEGO MECZU 2020 [GALERIA]

KONCERTY I ATRAKCJE PODCZAS WOŚP W JASTRZĘBIU-ZDROJU [FOTORELACJA]