Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

Epidemia na Śląsku:

Tragedia w Rydułtowach. Kierowca po wypadku popełnił samobójstwo

07.01.2020 17:07 | 13 komentarzy | juk

27-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który kilka dni temu doprowadził do poważnego wypadku w Rybniku, popełnił samobójstwo.

Tragedia w Rydułtowach. Kierowca po wypadku popełnił samobójstwo
Do wypadku, po którym targnął się na swoje życie 27-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, doszło 5 stycznia na ul. Raciborskiej w Rybniku. (fot. Komenda Miejska Policji w Rybniku)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie żyje kierowca, który 5 stycznia spowodował wypadek na ul. Raciborskiej w Rybniku. Wczoraj (6.01) policjanci znaleźli jego ciało przy ul. Ligonia w Rydułtowach. Mężczyzna powiesił się w pobliżu tamtejszych garaży. Jak informują mundurowi, nie zostawił pożegnalnego listu ani żadnej wiadomości dla bliskich.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 5 stycznia około godz. 11.15. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący samochodem marki bmw, 27-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, jechał w kierunku Raciborza. Na wysokości skrzyżowania z ul. Sportową, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki toyota avensis, którym podróżowała 4-osobowa rodzina. Aby wyciągnąć poszkodowanych z pojazdu, potrzebna była pomoc strażaków. 28-letni kierowca toyoty, 25-letnia pasażerka, 3-letni chłopiec i roczna dziewczynka zostali zabrani przez pogotowie do rybnickiego szpitala. Badania wykazały, że poza ojcem nikt poważnie nie ucierpiał. Zdarzenie miało jednak wpływ na psychikę 27-latka, który spowodował wypadek.

Do sprawy wrócimy na łamach Nowin Wodzisławskich.