Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Piotr Zamarski przechodzi na emeryturę, nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wybrany

31.12.2019 13:34 | 3 komentarze | mak

Od 1 stycznia funkcję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śl. będzie pełnić Mieczysław Widenka. Starosta Leszek Bizoń powołał go na stanowisko w wyniku konkursu ogłoszonego przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Mieczysław Widenka zastąpi na stanowisku Piotra Zamarskiego, który przechodzi na emeryturę.

Piotr Zamarski przechodzi na emeryturę, nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wybrany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

We wtorek, 31 grudnia, w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. odbyło się pożegnanie starego i powołanie nowego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Dotychczasowy inspektor Piotr Zamarski, który pracował na tym stanowisku od 1999 r., przechodni na emeryturę.

Konkurs na nowego inspektora nadzoru budowlanego ogłosił Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Katowicach. Po przeprowadzeniu dwuetapowej procedury konkursowej WINB przedstawił staroście trzy kandydatury, spośród których Leszek Bizoń wybrał Mieczysława Widenkę. Dzisiaj starosta wręczył mu akt powołania z dniem 1 stycznia 2020 r. na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śląskim.

Nowo powołany inspektor nadzoru urodził się w 1966 r. Żonaty, ma trójkę dzieci. Ukończył studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Architektury. Od 1999 r. pracuje w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Wodzisławiu Śl., a od 2002 pełnił funkcję zastępcy inspektora.

Ludzie:

Leszek Bizoń

Leszek Bizoń

Starosta Wodzisławski