środa, 26 lutego 2020

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

16-latka z Cyprzanowa zaskakuje swoim głosem. Posłuchajcie

20.12.2019 19:00 | 2 komentarze | mad

Niedawno w sieci ukazał się pierwszy utwór Julii Mielnik. To piosenka pt. „Stone Cold” Demi Lovato. – Przepięknie – oceniają nagranie internauci. 

16-latka z Cyprzanowa zaskakuje swoim głosem. Posłuchajcie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jej podążanie w kierunku artystycznym rozpoczęło się od tańców, później trafiła do szkoły muzycznej. Jednak jak zauważa ani taniec, ani gra na instrumentach nie zaspokajały tego, czego naprawdę chciała. – Czułam, że to nie jest do końca to, co chciałabym robić, więc jeszcze w trakcie chodzenia do szkoły muzycznej zaczęłam śpiewać i po prostu to pokochałam. Daje mi to wiele szczęścia i spełnienia. Moje zajęcia na początku odbywały się w Raciborskim Centrum Kultury, gdzie już 7 lat śpiewam w zespole. Później do tego dołączyła nauka śpiewu solowego w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Od kilku lat dodatkowo jeszcze śpiewam w chórze „Bel Canto” z Raciborza – opowiada nam Julia Mielnik o swojej muzycznej przygodzie.

Na swój pierwszy utwór, który opublikowała w sieci, wybrała „Stone Cold” Demi Lovato. Jak przyznaje, zdecydowała się na tę piosenkę, bo wymagała od niej sporo pracy. – W sumie chyba jest to piosenka, nad którą pracowałam najdłużej – zaznacza. Do realizacji projektu wybrała studio muzyczne w Opolu. A jej dokonanie spotkało się z lawiną pozytywnych komentarzy zamieszczonych pod wideo w serwisie Youtube.com. Oto kilka z nich: „Super”, „Mega”, „Czekam na więcej”.

Julia Mielnik ma 16 lat, mieszka w sołectwie Cyprzanów w gminie Pietrowice Wielkie. Obecnie uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Raciborzu.

Oto piosenka:

Wkrótce w papierowym wydaniu „Nowin Raciborskich” ukaże się szersza rozmowa z Julią Mielnik.